Skocz do zawartości

Witamy Cię na Forum-Sportu.pl!

Dołącz do Nas by uzyskać dostęp do Wszystkich funkcji Naszego forum. Dzięki temu będziesz mógł pisać posty, pytać Naszych specjalistów i brać udział w Naszych konkursach. Proces rejestracji trwa chwilę i jest całkowicie darmowy! ( rejestracja ) Jeśli posiadasz już konto na Facebooku, możesz się zalogować bez rejestracji ( logowanie przez Facebook)

zelb

Rejestracja: 29 mar 2017
Poza forum Ostatnio: cze 03 2020 06:14
-----

Moje posty

W temacie: Suplementy i środki na potenję - które działają?

28 kwietnia 2020 - 07:50

W sumie racja


W temacie: Sposoby na kryzys w treningu.

08 marca 2019 - 07:45

Motywacja jest bardzo ważna. Jeśli ma sie cel oraz się do niego dąży to od razu trening jest o wiele przyjemniejszy oraz trwa krócej niż nawet nam się wydaje.... Dobrze jest znaleźć sobie osobę, z którą bedzie się chodziło na trening. Jest o wiele ciekawiej oraz można sie motywować swoimi wynikami w cwiczeniach. 

No i trzeba również wiedzieć w jaki sposob ułożyć sobie trening tak aby ten trening dawał dobre rezultaty:

http://www.keepyour-...agnac-swoj-cel/

 

Na stronie jest kilka podpowiedzi na temat tego jaki powinien być odpowiedni plan treningowy. Jeśli ktoś jest początkujący to dobrze, jeśli skorzyta z pomocy trenera, który mu taki plan treningowy ustali a nie będzie samodzielnie próbował ćwiczyć. W tym przypadku może nie być dobrych rezultatów. 


W temacie: Gdzie kupię werble perkusyjne?

28 lutego 2019 - 10:59

W sklepach muzycznych. W Warszawie jest kilka dużych sklepów muzycznych, do których warto jest się wybrać. Cenowo bywa róznie, czasami mają dobre promocje, jednak zwykle o wiele taniej nie jest jednak w sklepach internetowych. I polecałbym właśnie poszukać przez neta.

 

Zerknij sobie do Drumstore:

http://drumstore.pl/...jne/werble.html

 

Jest to duży sklep muzyczny. Mają tam wiele róznych instrumentów perkusyjnych oraz wiele akcesoriów. Wiekszość werbli maja na stanie, tak wiec nie powinno byc raczej problemu z szybką wysyłką. 


W temacie: Zabieg botoksu

26 lutego 2019 - 12:42

Spokojnie, sam również się trochę martwiłem jak się wybierałem na botoks. Jednak zabieg jest delikatny, botoks wstrzykuje się jedynie w określone okolice twarzy, tak więc paraliżuje jedynie wybrane mieśnie, Nie sparaliżuje Ci połowy twarzy tak wiec będziesz miał normalną mimikę. Po prostu nie będziesz się marszczył w okolicach, w których nie będziesz chciał sie marszczyć.

Zobacz sobie na ten artykuł:

https://bonadea-krak...wtarzac-zabieg/

 

Opisane jest tutaj jak wygląda zabieg oraz co ile trzeba go powtarzać. Sam chodzę na botoks na zmarszczki na czole co pól roku. 


W temacie: Zakażenie sepsą

22 lutego 2019 - 10:22

Na tej stronie jest opisane czym jest sepsa oraz w jakich sytuacjach mozna jej dostać. Najczęściej chorują osoby starsze oraz dzieci. Z uwagi na to, ze organizmy takie mają mniejszą odpornosć niż organizm zdrowego dorosłego człowieka. 

 

Sepsa to zespół objawów spowodowanych gwałtowną reakcją organizmu na zakażenie. Punktem wyjścia może być każdy rodzaj zakażenia wywołany przez bakterie, wirusy lub grzyby – ropień na skórze, zapalenie pęcherza, płuc.

 

Nie jest to częste schorzenie ale często doświadcza się tego w szpitalach gdzie zarazków jest dużo. 


Właściciele oraz administratorzy Forum-Sportu.pl - nie ponoszą odpowiedzialności za treści publikowane na portalu przez użytkowników.