Skocz do zawartości

Witamy Cię na Forum-Sportu.pl!

Dołącz do Nas by uzyskać dostęp do Wszystkich funkcji Naszego forum. Dzięki temu będziesz mógł pisać posty, pytać Naszych specjalistów i brać udział w Naszych konkursach. Proces rejestracji trwa chwilę i jest całkowicie darmowy! ( rejestracja ) Jeśli posiadasz już konto na Facebooku, możesz się zalogować bez rejestracji ( logowanie przez Facebook)

tomalski

Rejestracja: 06 sie 2015
Poza forum Ostatnio: sie 07 2015 13:20
-----

Moje posty

W temacie: Komu kibicujecie?

07 sierpnia 2015 - 13:19

Z zagranicznych klubów AC Milan, a z krajowych Lech Poznań. Z kontynentów oddalonych od naszego Club Atlético Boca Juniors. Pozdrawiam wszystkich kibiców tych klubów.

W temacie: Buty na siłkę - mocno początkujący

07 sierpnia 2015 - 13:16

Buty uniwersalne do biegania i ćwiczeń siłowych można kupić w prawie każdym sklepie sportowym. Chodziłem na siłowni w zwykłych butach sportowych i nic złego nie przydażyło się. Z ławtością znajdziesz buty w cenie do 100pln. Wybór nalezy do Ciebie ale na początki to nie muszą być super buty.

W temacie: Ćwiczenia w domu

06 sierpnia 2015 - 12:24

fajna sprawa z tymi filmikami z YT :) aż chyba sam porobię sobie takie, w końcu nie trzeba do tego dużej ilości kasy + kupić drążek i można ćwiczyc :)

Właściciele oraz administratorzy Forum-Sportu.pl - nie ponoszą odpowiedzialności za treści publikowane na portalu przez użytkowników.