Skocz do zawartości

Witamy Cię na Forum-Sportu.pl!

Dołącz do Nas by uzyskać dostęp do Wszystkich funkcji Naszego forum. Dzięki temu będziesz mógł pisać posty, pytać Naszych specjalistów i brać udział w Naszych konkursach. Proces rejestracji trwa chwilę i jest całkowicie darmowy! ( rejestracja ) Jeśli posiadasz już konto na Facebooku, możesz się zalogować bez rejestracji ( logowanie przez Facebook)

zelb

Rejestracja: 29 mar 2017
Poza forum Ostatnio: lis 20 2018 09:38
-----

Moje posty

W temacie: Własny start up

20 listopad 2018 - 08:27

Sporo informacji znajdziesz w tym artykule:

http://brief.pl/niek...naczaja_trendy/

Najważniejsze są dwie rzeczy
Dobry pomysł

Oraz wiele pracy

Rozpoczynanie start-upu to duża odpowiedzialność, lecz wszystko staje się możliwe wierząc w swoje umiejętności i będąc zmotywowanym. Warto pracować dla siebie i z tym, co sprawia największą przyjemność. Efekty mogą być widoczne dopiero po kilku miesiącach, ale satysfakcja często sięga zenitu. 
 
Zdradzisz czego dotyczy start up? 

W temacie: W jaki sposob pozbyć się zadłużenia

13 listopad 2018 - 15:08

Jest wiele sposobów na pozbycie się zadłużenia
negocjacja z firmą - jest to pierwsze co powinniśmy zrobić. W wielu przypadkach firmy decydują się na negocjacje z uwagi na to, że im również zalezy na odzyskaniu swoich pieniędzy. 
korzystanie z firmy oddłużeniowej ( tego jednak nie polecam do konca z uwagi na to,ze takie firmy często pobierają pieniadze praktycznie za nic)
oraz kredyt konsolidacyjny. Jest ich wiele. Dzięki temu będizecie mieli mniejszą miesięczną ratę oraz wszystko będzie rozłożone na dłuższy okres. W tym celu warto jest skorzystać z porównań kredytów konsolidacyjnych w sieci ( na pewno takie znajdziecie)
Dobrze jest poszukać agregatora, który zbiera jedynie aktualne oferty pożyczek. 

W temacie: Pomysły na imprezę integracyjną w firmie

31 październik 2018 - 09:43

Escape room - aktualnie bardzo modne, będzie to dobry pomysł jeśli impreza jest na mniejszą liczbę osób. Pomaga we współpracy ( aby rozwiązac zagadkę, trzeba współpracować ze soba).

Paintball laserowy  -  w pomieszczeniach, poza tym nie jest to niebezpieczne oraz bolesne

Ewentualine impreza taneczna 

 

Zerknij sobie tutaj:

http://monitorfx.pl/...preza-firmowa/- na stronie jest artykuł o tym w jaki sposob zorganizować udane spotkanie tego typu. Jeśli nie masz doświadczenia, mozęsz zastanowić sie nad firmą, która ma doświadczenie w organizacji takich imprez. Powinni wszystko dopiac na ostatni guzik. 


W temacie: Do jakiej przychodni zdrowia się zapisać w Krakowie

31 październik 2018 - 09:18

Niekoniecznie. Sam chodziłam do takiej przychodni, w której mozliwe było jedynie zapisanie się telefonicznie tego samego dnia z rana w jakim była wizyta NIe muszę tutaj chyba dalej pisać jak bardzo zablokowana była linia z rana? A jak udawało mi się zadzwonic to okazywało się,ze nie ma wolnych miejsc....

 

Aktualnie chodzę na wizyty tutaj:

https://prima-med.info

 

Mają o wiele lepszy system zapisów. Dostaniesz się na wizytę tego samego dnia. Poza tym trzeba tutaj pochwalic lekarzy jacy tam pracują. Prawdziwi fachowcy. 


W temacie: W jaki sposob przygotować próbke do badania kału

26 październik 2018 - 10:59

Pierwsza i najważniejsza rzecz to pojemnik do badania kału. Nie może byc to słoiczek ale powinieneś zaopatrzyć się tutaj w odpowiedni pojemniczek.Mozesz dostać go w aptece albo w laboratorium,w którym chcesz oddać kał.

Zerknij sobie tutaj:'

https://zdrowie.tvn....e-probki-wyniki

 

Na stronie jest to opisane. Po defekacji (wypróżnieniu) należy otworzyć pojemnik do badania kału i przy pomocy dołączonej łopatki pobrać próbkę. Nie trzeba jej dużo, wystarczy tylko odrobina. 


Właściciele oraz administratorzy Forum-Sportu.pl - nie ponoszą odpowiedzialności za treści publikowane na portalu przez użytkowników.