Skocz do zawartości

Witamy Cię na Forum-Sportu.pl!

Dołącz do Nas by uzyskać dostęp do Wszystkich funkcji Naszego forum. Dzięki temu będziesz mógł pisać posty, pytać Naszych specjalistów i brać udział w Naszych konkursach. Proces rejestracji trwa chwilę i jest całkowicie darmowy! ( rejestracja ) Jeśli posiadasz już konto na Facebooku, możesz się zalogować bez rejestracji ( logowanie przez Facebook)

Piotr Bigos

Rejestracja: 13 lut 2017
Poza forum Ostatnio: cze 12 2017 09:56
-----

Moje tematy

Suplementy i środki na potenję - które działają?

01 czerwiec 2017 - 09:34

Pytanie bardziej ogólne, czy w jakiś sposób istnieje możliwość aby poprawić efektywność erekcji/potencji? Ewentualnie co jeść, jak się odżywiać aby zachować jak najdłużej sprawność w tych sprawach?


Montaż brodzika w szatni

04 kwiecień 2017 - 13:01

Zastanawiamy sie, czy tylko kabina czy też brodzik. Ta pierwsza opcja, wchodziłaby w grę w przypadku wykonania lekkiego spadu, aby woda nie zbierała się w innych częściach łazienki. Która opcja będzie wygodniejsza ze względów praktycznych?


Box dachowy

03 kwiecień 2017 - 12:00

Chodzi o box dachowy na samochód. Auto to VW Passat z 2012 roku. Tam potrzebne będą chyba jakieś ranty dachowe? Ktoś już to może przerabiał? Ewentualnie wchodzi też w grę możliwość wypożyczenia.


Jaka tania apteka internetowa

16 marzec 2017 - 13:29

Mam do kupienia kilka suplementów. Ogolnie jak zobaczyłem sobie jakie są ceny stacjonarnie to złapałem się za głowę. I tak sobie myślę,ze może będzie taniej w aptekach internetowych? Może znacie jakieś niedrogie i sprawdzone? 


Konto w banku - wszędzie płatne?

09 marzec 2017 - 11:04

Jak się rozglądam za kontami w bankach - to wszędzie są jakieś powciskane ukryte opłaty. Czy tylko ja to zauważyłem? Już nie ma darmowych kont?


Właściciele oraz administratorzy Forum-Sportu.pl - nie ponoszą odpowiedzialności za treści publikowane na portalu przez użytkowników.