Skocz do zawartości

Witamy Cię na Forum-Sportu.pl!

Dołącz do Nas by uzyskać dostęp do Wszystkich funkcji Naszego forum. Dzięki temu będziesz mógł pisać posty, pytać Naszych specjalistów i brać udział w Naszych konkursach. Proces rejestracji trwa chwilę i jest całkowicie darmowy! ( rejestracja ) Jeśli posiadasz już konto na Facebooku, możesz się zalogować bez rejestracji ( logowanie przez Facebook)

Piotr Bigos

Rejestracja: 13 lut 2017
Poza forum Ostatnio: paź 03 2018 06:20
-----

Moje tematy

Jak dobrać bezpieczny kask motocyklowy?

03 październik 2018 - 06:21

Planuję w najbliższym czasie zakupić kask motocyklowy. Zastanawiam się w jaki sposób dobrać go do głowy, czy powinien być luźnay czy lekko obcisły... Kolejna sprawa to jego rodzaj: otwarty, integralny czy szczękowy?  Jak wam się wydaje?


Konto studenckie - jaki bank?

03 październik 2018 - 06:17

W jakim banku można znaleźć obecnie najkorzystniejsze oferty jeżeli chodzi o konta bankowe? Zależy mi na dobrym stosunku ceny do jakości... Czy ktoś już to może wcześniej przerabiał i byłby w stanie podpowiedzieć?


Jak wydajnie jeździć na rowerze?

03 październik 2018 - 06:16

Czy znacie może jakieś proste techniki wydajnej jazdy na rowerze? Pytam w kontekście tras o dystansach od 40 do 50 km. Czy ktoś już to może wcześniej przerabiał, miał styczność z tego typu tematyką?


Wybór deskorolki dla początkującego

10 sierpień 2018 - 09:07

Zastanawiam się nad zakupem deskorolki. Miałby to być sprzęt typowo dla początkującego. Możecie polecić coś w tym zakresie? Na co należy zwracać uwagę przy jego zakupie?


Jakie buty do chodzenia na co dzień

10 sierpień 2018 - 08:53

Eleganckie i wygodne - bo będzie się w nich dużo chodziło. Na co zwracać uwagę przy wyborze? Zastanawiam się nad butami żeglarskimi, klasycznymi lub coś w stylu butów oksfordzkich. Na okres jesienno-letni. Z góry dzięki za wszelkie sugestie.


Właściciele oraz administratorzy Forum-Sportu.pl - nie ponoszą odpowiedzialności za treści publikowane na portalu przez użytkowników.