Skocz do zawartości

Witamy Cię na Forum-Sportu.pl!

Dołącz do Nas by uzyskać dostęp do Wszystkich funkcji Naszego forum. Dzięki temu będziesz mógł pisać posty, pytać Naszych specjalistów i brać udział w Naszych konkursach. Proces rejestracji trwa chwilę i jest całkowicie darmowy! ( rejestracja ) Jeśli posiadasz już konto na Facebooku, możesz się zalogować bez rejestracji ( logowanie przez Facebook)

sportsportsport

Rejestracja: 02 lut 2013
Poza forum Ostatnio: lut 02 2013 20:03
-----

Moje tematy

Jak mogę spełnić moje marzenie ...

02 luty 2013 - 19:21

Witam, mam 14 lat i bardzo marzę aby zostać zawodowym piłkarzem.. Ale nie mam pojęcia jak..

O mnie:

15 lat ukończę już teraz w kwietniu, przygodę z piłką zacząłem już gdy miałem 6-7 lat, i grałem dzień w dzień.. Jeździłem na każde zawody sportowe w szkole i jeżdże do teraz... codziennie od 2 tygodni robię po 200 brzuszków dziennie i brzuch nabiera krztałtu .. Co czwartek chodze na siłownię i ćwiczę mięśnie nóg. Od niedawna biegam 2 razy w tygodniu i robę takie ćwiczenie na szybkość nóg. Gram w klubie sportowym już 3 sezon, który jest w lidze wojewódzkiej.. Z piłką radze sobie całkiem nieźle, oraz drybluje tez niczego sobię... Moim wzorem jest Cristiano Ronaldo... Gram na pozycji lewego pomocnika lub lewego obrońcy.. Czasami zagram na Napastniku..
Wokół mnie nie ma żadnych szkółek piłkarskich, najbliższa jest 80 km od domu.. ;( Treningi z klubu mam 2 razy w tygodiu...


Mam szansę zostać zawodowym piłkażem ?
Jak mam to zrobić ?
Jakieś porady.. ?

Właściciele oraz administratorzy Forum-Sportu.pl - nie ponoszą odpowiedzialności za treści publikowane na portalu przez użytkowników.