Skocz do zawartości

Witamy Cię na Forum-Sportu.pl!

Dołącz do Nas by uzyskać dostęp do Wszystkich funkcji Naszego forum. Dzięki temu będziesz mógł pisać posty, pytać Naszych specjalistów i brać udział w Naszych konkursach. Proces rejestracji trwa chwilę i jest całkowicie darmowy! ( rejestracja ) Jeśli posiadasz już konto na Facebooku, możesz się zalogować bez rejestracji ( logowanie przez Facebook)
Zdjęcie

Zaczynam odchudzanie!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

#1 pass

pass

Świeżak

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 30 maj 2013 - 14:21

No cóż dieta - warzywa, owoce, białe mięso grillowane. Więcej ruchu codziennie rano bieganie plus 3 razy w tygodniu siłownia. Tylko nie wiem jakie ćwiczenia na siłce stosować najpierw. Wiecie, nie chcę nabrać masy tylko ładnie się wyżeźbić.
  • 0

Doradca Forum Sportu

Doradca Forum Sportu
  • Ekspert
W większości przypadków polecamy:
URX BOMBSHELL 270G OXYMAX XT 60 KAPS. ALPHAMAX 120 KAPS.
169 PLN 149 PLN 165 PLN
sprawdź pozostałe odżywki na Muscle-Zone.pl

#2 przemek20

przemek20

Świeżak

• Użytkownicy
  • Pip
  • 10 postów
  • Miastoszczecin

Napisano 26 grudzień 2014 - 17:15

takie same ćwiczenia jak na mase tylko obniżasz kalorie w diecie a cieżary na redukcji tak samo cięzkie jak na masie
  • 0

ellaOne tabletka po

#3 shoko93

shoko93

Świeżak

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 01 marzec 2015 - 14:33

A czy warto do treningu włączyć jakieś suplementy typu http://l-karnityna.drogeria.co/ ? Pomoże czy to tylko pic na wodę?
  • 0
Niepewność jest jak sól. Żadna potrawa bez niej nie nadaje się do zjedzenia, ale wyobraźmy sobie, że mielibyśmy się żywić wyłącznie solą…

#4 alonemaggie

alonemaggie

Świeżak

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 15 kwiecień 2015 - 00:56

Bez supli najzdrowiej!
  • 0
To the well-organized mind, death is but the next great adventure.

#5 nat987

nat987

Świeżak

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów
  • MiastoRzeszów

Napisano 08 maj 2015 - 13:30

Żadnych suplementów, tylko woda :)
  • 0

#6 Monia_1701

Monia_1701

Świeżak

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 31 lipiec 2015 - 09:27

ja zaczełam odchudzanie dwa tygodnie temu, jem ok 1500 kcal glownie białe mięso, ryby troche warzyw, no i zamieniłam samochód na rower, codziennie jeżdze na rowerze do i z pracy łącznie ok. 8 km + plus 3 razy w tygodniu rower wtedy ok 20 km... jakie są wasze opinie na temat jazdy na rowerze jako wspomagacza odchudzania?
  • 0

#7 Torpedax

Torpedax

Obyty Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • MiastoWarszawa

Napisano 04 sierpień 2015 - 07:32

Każda aktywność fizyczna będzie przynosić efekty
  • 0

#8 katarina13

katarina13

Świeżak

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 27 sierpień 2015 - 09:52

To prawda, każda aktywność fizyczna przynosi efekty, tylko że jedne ćwiczenia są bardziej skuteczne w odchudzaniu inne mniej. Sama jazda na rowerze może być niewystarczająca. Proponuję jeszcze siłownię albo basen. Podobno pływanie jest bardzo dobre na odchudzanie.
  • 0

Nie tylko do sportu, ale całkiem funkcjonalne buty strażackie

#9 karolina88

karolina88

Świeżak

• Użytkownicy
  • Pip
  • 30 postów

Napisano 30 listopad 2015 - 10:17

I do tego warto dobrać jakieś odżywki? Zamawialiście coś tutaj http://www.proteins.ie/? to w ogóle pomaga?

• 0

#10 Torpedax

Torpedax

Obyty Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • MiastoWarszawa

Napisano 23 wrzesień 2016 - 10:49

Ważne jest też odpowiednie dobranie makroskładników. Trzeba to odpowiednio sobie przeliczyć i dostosować do siebie.

• 0

#11 Odziez-sportowa

Odziez-sportowa

Świeżak

• Użytkownicy
  • Pip
  • 31 postów

Napisano 06 październik 2016 - 06:12

Jeżeli chodzi o same suplementy to moim zdaniem też błędem jest ich unikanie, bo dobre odżywki mogą nam pomóc utrzymać efekt i dostarczą organizmowi odpowiednich witamin i minerałów bez których nasze samopoczucie będzie po prostu gorsze. A co do ćwiczeń to wszystko zależy od efektu jaki chcesz uzyskać, jeśli tylko połączysz je z odpowiednią dietą, bez które ani rusz.

• 0

#12 Torpedax

Torpedax

Obyty Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • MiastoWarszawa

Napisano 24 październik 2016 - 10:23

Pewnie, że mogą pomóc, ale trzeba je wybierać z głową pod konkretną dietę oraz aktywność fizyczną. Trzeba wybrać najlepsze produkty jakie są na rynku :)

• 0

#13 lusi13

lusi13

Świeżak

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 29 styczeń 2017 - 13:37

Ja odchudzanie zaczęłam na własną rękę! po trzech miesiącach stwierdziłam że nie ma to sensu, bo waga stoi w miejscu i nic się w sumie nie dzieję. Zgłosiłam się o pomoc do fachowców i zapisałam się na http://saturn-fitness.pl sztab fachowców ustalił mi odpowiednią dietę i idealny plan treningowy specjalnie dla mnie. W przeciągu jednego miesiąca schudłam 4 kilogramy i ciągle chudnę, także polecam oddać się w "ręce" fachowców.

• 0

#14 aligru

aligru

Świeżak

• Użytkownicy
  • Pip
  • 16 postów
  • MiastoWrocław

Napisano 21 grudzień 2017 - 13:52

Polecam ci więc przepisy na menshealth.pl, bo mają tam sporo takich w sam raz

• 0

#15 Fox

Fox

Świeżak

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 24 styczeń 2018 - 10:50

A mnie wydaje się, że warto również pomyśleć o cateringu dietetycznym (niskokalorycznym, albo przeznaczonym dla sportowców). Już codzienne bieganie oraz uczęszczanie na siłownię potrafi zabrać sporo czasu, do tego praca, sen. Na przygotowanie posiłków czasu może być niewiele. Na https://www.wygodnad.../dieta_sportowa możecie sprawdzić konkretne informacje na temat diety sportowej - posiłki są naprawdę starannie przygotowane. Sam z Wygodnej Diety korzystam i odczuwam sporo korzyści. ;)

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Właściciele oraz administratorzy Forum-Sportu.pl - nie ponoszą odpowiedzialności za treści publikowane na portalu przez użytkowników.