Skocz do zawartości

Witamy Cię na Forum-Sportu.pl!

Dołącz do Nas by uzyskać dostęp do Wszystkich funkcji Naszego forum. Dzięki temu będziesz mógł pisać posty, pytać Naszych specjalistów i brać udział w Naszych konkursach. Proces rejestracji trwa chwilę i jest całkowicie darmowy! ( rejestracja ) Jeśli posiadasz już konto na Facebooku, możesz się zalogować bez rejestracji ( logowanie przez Facebook)
Zdjęcie

Opuchlizna

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 alex

alex

Świeżak

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 11 wrzesień 2012 - 18:51

Cześć, niedawno miałem przykre zdarzenie na motorze, ale w sumie tylko sie stłukłem. Po kdwóch lub trzech dniach bardzo spuchła mi noga. Nic nie pomaga, maści ani zimne i ciepłe kompresy. Kupiłem też parę suplementów z polecenia pani w aptece (m.in syrop Stavin), ale opuchnięcie jak bylo tak jest. Jak sie go pozbyć, ktoś wie?
  • 0

Doradca Forum Sportu

Doradca Forum Sportu
  • Ekspert
W większości przypadków polecamy:
URX BOMBSHELL 270G OXYMAX XT 60 KAPS. ALPHAMAX 120 KAPS.
169 PLN 149 PLN 165 PLN
sprawdź pozostałe odżywki na Muscle-Zone.pl

#2 o2market_pl

o2market_pl

Świeżak

• Użytkownicy
  • Pip
  • 20 postów

Napisano 24 wrzesień 2012 - 13:26

A oprócz opuchlizny odczuwasz ból w nodze? Jeżeli tak to wybierz się na wizytę do lekarza,niewykluczone że jest zwichnięta lub nawet złamana,co często się zdarza. Daj znać jak będziesz już po wizycie.
  • 0

#3 adammm1890

adammm1890

Świeżak

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów
  • MiastoWarszawa

Napisano 25 październik 2013 - 11:42

skad ja to znam... tez tak mialem i zlekcewazylem ;) dopiero jak cos do mnie doszlo, ze samo nie przejdzie, poszedlem za rada mojej matuli i kolega zawiozl mnie do CKR pod Wwa. gdyby nie szybka interwencja lekarzy to kosc moglaby mi sie zle zrosnac... bo jak sie okazalo - byla zlamana... :/ takze lepiej od razu sie wybrac do lekarza
  • 0

#4 adammm1890

adammm1890

Świeżak

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów
  • MiastoWarszawa

Napisano 25 październik 2013 - 11:43

• 0

#5 CitySport_com_pl

CitySport_com_pl

Świeżak

• Użytkownicy
  • Pip
  • 64 postów

Napisano 30 styczeń 2014 - 12:45

Zgadzam się z powyzszymi postami,tutaj nie można tego zlekceważyć i po porstu najlepiej będzie udać się do lekarza i wykonac niezbędne badania. Nie zdziwiłbym sie jeżeli noga byłaby złamana i stąd ta opuchlizna.
  • 0

#6 aligru

aligru

Świeżak

• Użytkownicy
  • Pip
  • 11 postów
  • MiastoWrocław

Napisano 13 listopad 2017 - 17:14

Ja bym nie ryzykował i poszedł do lekarza w tej sprawie. Sam ostatnio mam problemy z łokciem i zapisałem się do lekarza na vratislavia-medica.pl, bo nie ma co czekać!

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Właściciele oraz administratorzy Forum-Sportu.pl - nie ponoszą odpowiedzialności za treści publikowane na portalu przez użytkowników.