Skocz do zawartości

Witamy Cię na Forum-Sportu.pl!

Dołącz do Nas by uzyskać dostęp do Wszystkich funkcji Naszego forum. Dzięki temu będziesz mógł pisać posty, pytać Naszych specjalistów i brać udział w Naszych konkursach. Proces rejestracji trwa chwilę i jest całkowicie darmowy! ( rejestracja ) Jeśli posiadasz już konto na Facebooku, możesz się zalogować bez rejestracji ( logowanie przez Facebook)
Zdjęcie

mario87

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 mario87

mario87

Świeżak

• Użytkownicy
  • Pip
  • 24 postów
  • MiastoRaciborz

Napisano 14 luty 2012 - 21:01

Witam was kilka osub mnie stad zna ale reszta nie wiec sie przedstawie mam na imie Mariusz jestem z Tworkowa obok Raciborza ci co nie wiedza to przy granicy czeskiej prawie przy wejsciu odry do polski zeby latwiej sie skojazylo :) mam 24 lata cwicze sezonowo co moge wiecej powiedziec :) dam ze 2 stare fotki jak zaczynalem i najnowsze dla porownania z biegiem czasu :) dla masy trzeba troche popracowac nawet sezonowo nic niema za darmo :) ps zdjecia sa od najstarszych do najnowszych :)

Załączone pliki

• 0

Doradca Forum Sportu

Doradca Forum Sportu
  • Ekspert
W większości przypadków polecamy:
URX BOMBSHELL 270G OXYMAX XT 60 KAPS. ALPHAMAX 120 KAPS.
169 PLN 149 PLN 165 PLN
sprawdź pozostałe odżywki na Muscle-Zone.pl

#2 Gość_Kiniula_*

Gość_Kiniula_*
  • Gość

Napisano 14 luty 2012 - 21:39

Witamy :)
Nie dość, ze się zbiegiem czasu spompowałeś to jeszcze tatoo przybyło.
  • 0

#3 mario87

mario87

Świeżak

• Użytkownicy
  • Pip
  • 24 postów
  • MiastoRaciborz

Napisano 14 luty 2012 - 22:01

no troche mi przybylo wtedy mialem cos 70-80 kg jak zaczynalem przy wzroscie 186 cm teraz mam 94 kg i 190 cm :) ale musze troche nadrobic forme i wyrzezbic bo lenia dostalem hehe :) a tatuaz chcialem od zawsze a nie umialem znalesc takiego co by mi przypadl do gustu az do niedawna :)
  • 0

#4 Gość_Kiniula_*

Gość_Kiniula_*
  • Gość

Napisano 14 luty 2012 - 22:10

No to teraz zapraszam do dyskutowania i polecania forum, a także do udziału w konkursach - zawsze jakieś suple do zgarnięcia będą! :)
  • 0

#5 rafu_z_sfd

rafu_z_sfd

Świeżak

• Użytkownicy
  • Pip
  • 37 postów

Napisano 14 luty 2012 - 23:52

Nie jest źle ale wymiarowo chyba szału nie ma :(
Po pierwsze: "zwiększ masę" B)
  • 0

#6 mario87

mario87

Świeżak

• Użytkownicy
  • Pip
  • 24 postów
  • MiastoRaciborz

Napisano 15 luty 2012 - 09:50

wiesz ja nie cwicze zeby byc wielkim jak szafa tylko po to zeby sie nie zatluscic za bardzo i wygladac przyzwoicie no i zeby sie podobac laska hehe ;) a koksy nie kazda kreca :)
  • 0

#7 Torpedax

Torpedax

Obyty Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • MiastoWarszawa

Napisano 28 grudzień 2015 - 09:02

Całkiem niezła forma, ale niestety zdjęcia pozostawiają naprawdę bardzo wiele do życzenia.

Trochę jak zdjecie robione komórką filmowi puszczonymi na TV i odtwarzanemu za pomocą VHS. 

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Właściciele oraz administratorzy Forum-Sportu.pl - nie ponoszą odpowiedzialności za treści publikowane na portalu przez użytkowników.