Skocz do zawartości

Witamy Cię na Forum-Sportu.pl!

Dołącz do Nas by uzyskać dostęp do Wszystkich funkcji Naszego forum. Dzięki temu będziesz mógł pisać posty, pytać Naszych specjalistów i brać udział w Naszych konkursach. Proces rejestracji trwa chwilę i jest całkowicie darmowy! ( rejestracja ) Jeśli posiadasz już konto na Facebooku, możesz się zalogować bez rejestracji ( logowanie przez Facebook)
Zdjęcie

Wasze opinie o sklepie "Muscle-Zone"

Odżywki sklep Muscle suplementy doping witaminy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Obsługa w firmie "Muscle-Zone" (7 użytkowników oddało głos)

Jak oceniacie obsługę w firmie "Muscle-Zone" ?

1. Świetna (Profesjonalizm w każdym calu) (1 głosów [14.29%] - Zobacz)

Procent z głosów: 14.29%

2. Głosowano Bardzo dobra (4 głosów [57.14%] - Zobacz)

Procent z głosów: 57.14%

3. Dobra (1 głosów [14.29%] - Zobacz)

4. Głosowano Przeciętna (1 głosów [14.29%] - Zobacz)

5. Słaba (0 głosów [0.00%])

Procent z głosów: 0.00%

6. Tragedia (Najgorszy sklep w jakim miałem okazję kupowć) (0 głosów [0.00%])

Procent z głosów: 0.00%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1 rafu_z_sfd

rafu_z_sfd

Świeżak

• Użytkownicy
  • Pip
  • 37 postów

Napisano 10 luty 2012 - 14:44

Zachęcam do pisania tutaj opinii na temat sklepu, a mianowicie jak realizowane były Wasze zamówienia, co wam się podobało a co nie. Co zmienilibyście w obsłudze? Czego brakuję w ofercie? Czy otrzymaliście jakieś gratisy :D
  • 0

Doradca Forum Sportu

Doradca Forum Sportu
  • Ekspert
W większości przypadków polecamy:
URX BOMBSHELL 270G OXYMAX XT 60 KAPS. ALPHAMAX 120 KAPS.
169 PLN 149 PLN 165 PLN
sprawdź pozostałe odżywki na Muscle-Zone.pl

#2 Gość_mrstrinki_*

Gość_mrstrinki_*
  • Gość

Napisano 10 luty 2012 - 18:44

Musze powiedziec,ze byłem wami zachwycony na poczatku,zamowionka tez nie male robiłem ale przestałem i biore aktualnie z olimpu na ebay.Stało sie takl poniewaz kilka razy probowałem skontaktowac sie z waszymi konsultantami i zawsze było bez odzewu,pomimo iz probowałem uzyskac odpowiedz kilkakrotnie od wszystkich konsultantow ze stronki bez skutku' Bardzo mi bylo przykro, ze taka fajna firma tak lekcewazyła prostego klienta (ID4609).No ale zawsze mozna sie zmienic a to forum oznacza ze dazycie do tego' Pod wzgledem przesyłek Miedzynarodowych i Lokalnych jestescie konkurencyjni a produkty i opisy na 5. Zycze wam wszystkiego NAJ'

Pozdrawiam ;)

Użytkownik mrstrinki edytował ten post 10 luty 2012 - 18:48

• 0

#3 mario87

mario87

Świeżak

• Użytkownicy
  • Pip
  • 24 postów
  • MiastoRaciborz

Napisano 16 luty 2012 - 22:51

Ja kupowałem łącznie ze 4-6razy jak mnie pamięć nie myli mogę powiedzieć ze przesyłka była bardzo szybka nawet teraz jak mi dzisiaj paczka przyszła , zawartość jest zgodna z zamówieniem dostałem jedna próbkę gratis co również się ceni bo można spróbować jak działa na dana osobę dany suplement . Obsługa jest bardzo mila i stara się pomóc w doborze suplementów co tez jest bardzo pozytywne i pomocne tym bardziej początkującym , nawet mnie jeżeli chodzi o nowe odzywki które maja bardzo skomplikowany skład można się dowiedzieć opinii klijentow co to spożywali jak na nich to działało chodź nie zawsze są opinie udzielone sklepowi ale jeżeli takie są sklep je udzieli co mogę więcej powiedzieć hmmm ceny tez są fajne nie sa kolosalne jak w niektórych sklepach a to się w dzisiejszych czasach ceni bo mało komu się przelewają pieniądze i powiedzmy sobie prawdę suplementacja nie jest taka tania a różnica cen potrafi mocno pomóc naszej kieszeni :)
  • 0

#4 KAROL

KAROL

Świeżak

• Moderator
  • 27 postów
  • MiastoPoznań
  • Waga w [kg]:74
  • Wzrost w [cm]:168

Napisano 17 luty 2012 - 22:14

Na plus punkty w programie lojalnościowym, w sumie co drugie zamówienie zawsze miałem jakiś drobny supel, czy to witaminy, zma, czy omega za friko, tzn. za punkty.
Na minus brak zgodności między sklepem a magazynem jeśli chodzi o dostępność towaru. Nie raz zdarzało mi się, że zrobiłem zamówienie, przelew, a następnego dnia dzwoniliście że tego nie ma, albo nie ma tego smaku. Internauta jest z definicji leniwą istotą i nie lubi dodatkowych telefonów, maili, zmian. Zamówienie, przelew, kurier, konsumpcja - tak to powinno wyglądać.
  • 0

:: Żywność zdrowa :: www.fitness-food.pl :: Żywność ekologiczna ::

:: Blog Kulinarny :: Dietetyczne Przepisy ::

:: www.facebook.com/fitnessfood :: www.youtube.com/fitnessfoodpl ::

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Odżywki, sklep, Muscle, suplementy, doping, witaminy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Właściciele oraz administratorzy Forum-Sportu.pl - nie ponoszą odpowiedzialności za treści publikowane na portalu przez użytkowników.