Skocz do zawartości

Witamy Cię na Forum-Sportu.pl!

Dołącz do Nas by uzyskać dostęp do Wszystkich funkcji Naszego forum. Dzięki temu będziesz mógł pisać posty, pytać Naszych specjalistów i brać udział w Naszych konkursach. Proces rejestracji trwa chwilę i jest całkowicie darmowy! ( rejestracja ) Jeśli posiadasz już konto na Facebooku, możesz się zalogować bez rejestracji ( logowanie przez Facebook)
Zdjęcie

Akademia Sarmatia - wszechstronna walka wręcz 3miasto

Akademia Sarmatia Mixed Martial Arts MMA Brazylijskie jiu-jitsu Brazilian jiu-jitsu Bjj Zapasy Muay thai Gdańsk Trójmiasto

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Boruta

Boruta

    Świeżak

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów
  • Miasto3miasto

Napisano 29 listopada 2011 - 16:30

Być może jest lepszy szkoleniowiec od uderzeń i kopnięć w stójce niż Kamila Bałanda, Mistrzyni Świata Muay Thai i Kickboxingu, dwukrotna zdobywczyni Pucharu Świata w Kickboxingu, Mistrzyni Euriopy K-1 rules, Mistrzyni Polski w MMA, Boksie, Muay Thai (dwukrotna) i Kickboxingu (trzynastokrotna).
Być może jest lepszy instruktor obaleń i klinczu niż Andrzej Wroński, dwukrotny Mistrz Olimpijski w Zapasach, Mistrz Świata, trzykrotny Mistrz Europy, pietnastokrotny Mistrz Polski, jedyny Polak uhonorowany miejscem w galerii sław Międzynarodowej Federacji Zapaśniczej (FILA).
Być może jest lepszy nauczyciel parteru i trener-koordynator różnych płaszczyzn walki wrecz niż Paweł Ziółkowski, jeden z prekursorów Bjj i MMA w Polsce, jedyny trener z pierwszej grupy ćwiczącej Bjj i MMA w Polsce nauczajacy poza Poznaniem - kolebką polskiego Bjj i MMA, zdobywca pierwszego złotego medalu dla polskiego Bjj na arenie międzynarodowej (Nikko Cup, Holandia 2000), nauczyciel krajowej zawodowej czołówki.
Być może znajdziedziecie lepszych od każdego z nich z osobna, ale na pewno nie znajdziecie lepszego zespołu trenerskiego w żadnym klubie MMA w Polsce!
Akademia Sarmatia Gdańsk to jeden z najlepszych klubów walki wręcz w tym kraju. Nauczamy wszechstronnej walki wręcz w oparciu o Brazylijskie jiu-jitsu, wzbogacone o trening zapaśniczy i thaibokserski.
Jako jedyni w Trójmieście nauczamy Bjj w jego pełnej, bojowej wersji stworzonej do konfrontacji międzystylowej, a nie okrojonej formy sportowej.
Nasi zawodnicy należa do scisłej krajowej czołówki. Wg najbardziej opiniotwórczego serwisu Sherdog.com Akademia Sarmatia ma najwyższy współczynnik skuteczności, czyli stosunek zwycięstw do porażek w zawodowym MMA, ze wszystkich klubów w Polsce!
Tylko od początku bierzącego roku zawodnicy naszego klubu stoczyli trzynaście walk zawodowych wygrywając dziesięć! Zdobyli osiem złotych, jeden srebrny i jeden brązowy medal w zawodach amatorskich MMA staczając łącznie trzydziesci pięć walk, z czego wygrywając trzydzieści dwie! Zdobyli złote medale w zawodach Sambo Bojowego, oraz sportowego Bjj!
Chcesz nauczyć się walczyć? Bronić? Sprawdzić w rywalizacji? Zapraszamy do nowootwartej grupy początkującej:
Gdańsk - Nowy Port. ul. Na Zaspę 31a. Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5. Mapa: http://g.co/maps/ekd5n
Rozkład zajęć: http://www.akademias...m/treningi.html
  • 0
Paweł Ziółkowski
----
www.akademiasarmatia.com
www.youtube.com/AkademiaSarmatia

Doradca Forum Sportu

Doradca Forum Sportu
  • Ekspert
W większości przypadków polecamy:
URX BOMBSHELL 270G OXYMAX XT 60 KAPS. ALPHAMAX 120 KAPS.
169 PLN 149 PLN 165 PLN
sprawdź pozostałe odżywki na Muscle-Zone.pl
Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Akademia Sarmatia, Mixed Martial Arts, MMA, Brazylijskie jiu-jitsu, Brazilian jiu-jitsu, Bjj, Zapasy, Muay thai, Gdańsk, Trójmiasto

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Właściciele oraz administratorzy Forum-Sportu.pl - nie ponoszą odpowiedzialności za treści publikowane na portalu przez użytkowników.