Skocz do zawartości

Witamy Cię na Forum-Sportu.pl!

Dołącz do Nas by uzyskać dostęp do Wszystkich funkcji Naszego forum. Dzięki temu będziesz mógł pisać posty, pytać Naszych specjalistów i brać udział w Naszych konkursach. Proces rejestracji trwa chwilę i jest całkowicie darmowy! ( rejestracja ) Jeśli posiadasz już konto na Facebooku, możesz się zalogować bez rejestracji ( logowanie przez Facebook)
Zdjęcie

Schudłam !

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 kruszynka

kruszynka

Świeżak

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 13 styczeń 2009 - 14:29

Schudłam 50kg w dwa lata , a jak ?
1.WYRZUCENIE Z DIETY CUKRU , MĄKI PSZENNEJ , DROŻDŻY , PIECZYWA
2.ĆWICZENIA ,ja ćwiczę na stepperze ( Rock' n Roll Stepper ) w dresie SAUNA tj coś takiego Dres sauna 2 części
3.Nie jemy po godz 18 .
4.Dieta niełączenia tj nie łącze węglowodanów z białkami , białek z tłuszczmi itp pisała już o tym Zzielona , należy tylko pamiętać , że musi to nam wjeśc w krew , to musi stać się naszym nawykiem żywieniowy!
  • 0

Doradca Forum Sportu

Doradca Forum Sportu
  • Ekspert
W większości przypadków polecamy:
URX BOMBSHELL 270G OXYMAX XT 60 KAPS. ALPHAMAX 120 KAPS.
169 PLN 149 PLN 165 PLN
sprawdź pozostałe odżywki na Muscle-Zone.pl

#2 Gość_snajper_*

Gość_snajper_*
  • Gość

Napisano 08 styczeń 2012 - 21:00

dresy tego typu generalnie sa zbednym dodatkiem, dzięki nim wypocimy tylko wode z organizmu, ale tluszczu przez to wiecej nie pojdzie, ale jezeli ktos w tym cwiczy niech pamieta ze nalezy pic wiecej wody latwo sie odwodnic i przegrzać, co do jedzenia po 18 wiekszosc osob juz wie ze jest to zbedny zabieg, w kwestii nocnego jedzenia nalezy po prostu spozyc ostatni posilek na 3 godziny przed snem, najlepiej białkowy
  • 0

#3 doris

doris

Świeżak

• Użytkownicy
  • Pip
  • 8 postów
  • MiastoMałopolskie

Napisano 14 marzec 2012 - 16:02

ciekawe właśnie sama zaczełam nie jeść po 18 więc zobaczymy co bendzie dalej...
  • 0

#4 o2market_pl

o2market_pl

Świeżak

• Użytkownicy
  • Pip
  • 20 postów

Napisano 29 sierpień 2012 - 12:16

Podstawą jest dobra dieta i aktywność fizyczna- od tego zacznijmy. 50kg w dwa lata? Jest to realne,ale uważaj teraz na efekt jo-jo. Jest często spotykany w przypadku szybkiej utraty na wadze.
  • 0

#5 Balii

Balii

Świeżak

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 22 marzec 2013 - 12:38

Schudłam 50kg w dwa lata , a jak ?
1.WYRZUCENIE Z DIETY CUKRU , MĄKI PSZENNEJ , DROŻDŻY , PIECZYWA
2.ĆWICZENIA ,ja ćwiczę na stepperze ( Rock' n Roll Stepper ) w dresie SAUNA tj coś takiego Dres sauna 2 części
3.Nie jemy po godz 18 .
4.Dieta niełączenia tj nie łącze węglowodanów z białkami , białek z tłuszczmi itp pisała już o tym Zzielona , należy tylko pamiętać , że musi to nam wjeśc w krew , to musi stać się naszym nawykiem żywieniowy!

Napisz cos wiecej o tej diecie. Wogóle nie jesz słodyczy? jak wyglada twoje sniadanie, obiad i kolacja. Co jesz?
  • 0

#6 CitySport_com_pl

CitySport_com_pl

Świeżak

• Użytkownicy
  • Pip
  • 64 postów

Napisano 26 marzec 2013 - 14:39

Możliwe jest zrzucić 50kg w dwa lata,jednak wymaga to naprawdę silnej woli i treningów. Przynajmniej tak 2 razyw tygodniu aby cały czas systematycznie pracować nad swoim organizmem. Podaj jeszcze same szczegóły dotyczące Twojej diety.
  • 0

#7 anula

anula

Świeżak

• Użytkownicy
  • Pip
  • 14 postów
  • MiastoLublin

Napisano 29 listopad 2014 - 20:35

Noo gratuluję, naprawdę. Podziwiam!
  • 0

#8 Torpedax

Torpedax

Obyty Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 370 postów
  • MiastoWarszawa

Napisano 17 sierpień 2015 - 08:05

Nie uwierzę, dopóki nie zobaczę zdjęć z metamorfozy :)
  • 0

#9 katarina13

katarina13

Świeżak

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 18 sierpień 2015 - 17:26

Gratuluję :) , wynik imponujący. Pamiętaj tylko, że na tym nie koniec. Zaprzestanie dotychczasowego trybu życia może zniszczyć to co wypracowałaś. 2 lata za Tobą, a ile jeszcze przed? Ciesz się z rezultatu i nie trać motywacji na przyszłość. Nie chodzi teraz, żeby schudnąć tylko, żeby utrzymać wagę. Powodzenia.
  • 0

Nie tylko do sportu, ale całkiem funkcjonalne buty strażackie

#10 aligru

aligru

Świeżak

• Użytkownicy
  • Pip
  • 17 postów
  • MiastoWrocław

Napisano 21 grudzień 2017 - 13:57

Ja również schudłam, ale "tylko" 15 kilo i głównie dzięki bieganiu. Po prostu śledziłam porady z runners-world.pl i jakoś samo poszło :D

• 0

#11 Torpedax

Torpedax

Obyty Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 370 postów
  • MiastoWarszawa

Napisano 28 grudzień 2017 - 13:27

A zdjęć dalej się nie mogę doczekać :D

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Właściciele oraz administratorzy Forum-Sportu.pl - nie ponoszą odpowiedzialności za treści publikowane na portalu przez użytkowników.