Skocz do zawartości

Witamy Cię na Forum-Sportu.pl!

Dołącz do Nas by uzyskać dostęp do Wszystkich funkcji Naszego forum. Dzięki temu będziesz mógł pisać posty, pytać Naszych specjalistów i brać udział w Naszych konkursach. Proces rejestracji trwa chwilę i jest całkowicie darmowy! ( rejestracja ) Jeśli posiadasz już konto na Facebooku, możesz się zalogować bez rejestracji ( logowanie przez Facebook)
Zdjęcie

Co zrobic zeby wiecej ludzi nas odwiedzalo ?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
89 odpowiedzi w tym temacie

#61 Gość_Kiniula_*

Gość_Kiniula_*
  • Gość

Napisano 09 luty 2012 - 22:46

Wygrałeś jakąś koszulkę? I nie dostałeś? Aż mi się wierzyć nie chce, chyba się tym osobiście zajmę.. ;)
  • 0

Doradca Forum Sportu

Doradca Forum Sportu
  • Ekspert
W większości przypadków polecamy:
URX BOMBSHELL 270G OXYMAX XT 60 KAPS. ALPHAMAX 120 KAPS.
169 PLN 149 PLN 165 PLN
sprawdź pozostałe odżywki na Muscle-Zone.pl

#62 rafu_z_sfd

rafu_z_sfd

Świeżak

• Użytkownicy
  • Pip
  • 37 postów

Napisano 09 luty 2012 - 22:54

Nie strasz bo w sklepie muscle-zone dostane znowu rabat + 10% do ceny detalicznej :lol:
  • 0

#63 Gość_Kiniula_*

Gość_Kiniula_*
  • Gość

Napisano 09 luty 2012 - 22:59

Nie bądź taki złośliwy, bo Ci cycki nie urosną... ;)
  • 0

#64 rafu_z_sfd

rafu_z_sfd

Świeżak

• Użytkownicy
  • Pip
  • 37 postów

Napisano 09 luty 2012 - 23:07

Heh dobra bo tylko posty tutaj nabijam z Tobą :) Może szoho da rabat dla użytkowników forum na przykład 5% :P Fajnie byłoby gdyby było można zobaczyć ile jest zarejestrowanych użytkowników i ile osób na przykład jest online :) No i na Facebooku zwiększyć liczebność osób które to lubią :P Nawet dziś na swoją tablicę wrzuciłem forum-sportu ale przyniosło to mizerny rezultat :(
  • 0

#65 Gość_Kiniula_*

Gość_Kiniula_*
  • Gość

Napisano 10 luty 2012 - 09:51

Z tym rabatem dla forumowiczów to nie jest zły pomysł.. Na stronie głównej forum - na samym dole widać ilu jest zarejestrowanych użytkowników (wraz z nickami) oraz ilu gości. Widać również kto jest online.
  • 0

#66 rafu_z_sfd

rafu_z_sfd

Świeżak

• Użytkownicy
  • Pip
  • 37 postów

Napisano 10 luty 2012 - 14:48

Gdzie muszę zgłosić to, że chcę żeby dodali do pozostałych sportów kategorie Sporty Zimowe?
  • 0

#67 Gość_Kiniula_*

Gość_Kiniula_*
  • Gość

Napisano 10 luty 2012 - 14:59

Na górze strony, tam gdzie napisano, żeby wszystkie błędy zgłaszać administracji. ;)
  • 0

#68 Gość_Dragon_*

Gość_Dragon_*
  • Gość

Napisano 10 luty 2012 - 16:07

A co z reklamą tego forum? :> jakies spamy na różnych forach by się przydało :D zawsze to działa. Duzo osób lubi siłkę, więc może się skuszą żeby tutaj przyjść.
  • 0

#69 Gość_Kiniula_*

Gość_Kiniula_*
  • Gość

Napisano 10 luty 2012 - 17:58

A co z reklamą tego forum? :> jakies spamy na różnych forach by się przydało :D zawsze to działa. Duzo osób lubi siłkę, więc może się skuszą żeby tutaj przyjść.

Panie Smoku, przydało by się - kto ma jednak na to czas? :)
  • 0

#70 BJJ ATTACK

BJJ ATTACK

Świeżak

• Użytkownicy
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 10 luty 2012 - 18:21

No właśnie - spamy. Naprawdę sądzisz, że administracja innych for znosiłaby te reklamy u siebie? Nie wydaje mi się.

Swoją drogą, dziękuję Kiniula za kontakt z administracją. Jutro skrobnę maila. :)
  • 0

Wiadomości o Brazylijskiej scenie MMA i BJJ ::: www.bjjattack.blogspot.com

Polub i śledź nas na Facebook'u ::: www.facebook.com/bjjattack

#71 Gość_Kiniula_*

Gość_Kiniula_*
  • Gość

Napisano 10 luty 2012 - 18:45

No właśnie - spamy. Naprawdę sądzisz, że administracja innych for znosiłaby te reklamy u siebie? Nie wydaje mi się.

Swoją drogą, dziękuję Kiniula za kontakt z administracją. Jutro skrobnę maila. :)

Proszę, jednak nie zapędzała bym się z tą administracją za bardzo.. ;)
Jeśli powiedzie się to - co próbuję wprowadzić - wszystkie uwagi, usterki, niedopatrzenia -
będą usuwane na bieżąco - przez osobę aktywną.
Założyłam również wątek :
http://www.forum-spo...0298#entry10298
  • 0

#72 BJJ ATTACK

BJJ ATTACK

Świeżak

• Użytkownicy
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 11 luty 2012 - 00:52

Proszę, jednak nie zapędzała bym się z tą administracją za bardzo.. ;)

A do której części wypowiedzi to, bo nie bardzo zrozumiałem? ;)
  • 0

#73 Gość_Kiniula_*

Gość_Kiniula_*
  • Gość

Napisano 11 luty 2012 - 11:30

A do której części wypowiedzi to, bo nie bardzo zrozumiałem? ;)

Chodziło mi o to, ze do wczoraj pisanie do administracji nie było sensowne. Ja odpowiedzi nie doczekałam się przez dwa tygodnie, teraz sytuacja się zmieni - bo zarówno Dragon jak i ja jesteśmy z wami na bieżąco i na przykład zegar już jest naprawiony, za chwile pokaże się również dział sportów zimowych itd. Administracja tylko wtedy ma sens, kiedy jesteś obecny na forum, a ponieważ akurat ja reprezentuję msm polska czyli opiekę marketingową forum - zajmę się również jego błędami. :)
  • 0

#74 BJJ ATTACK

BJJ ATTACK

Świeżak

• Użytkownicy
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 14 luty 2012 - 04:02

Wszystko jasne Kinula. W takim razie pozwoliłem sobie napisać do Ciebie wiadomość priv w mojej sprawie. Nie będę bawił się już w maile czy telefony, jak jesteś tutaj. ;)

Swoją drogą...
Widzę, że dobiegł do końca Wasz konkurs na fb - bardzo fajna inicjatywa na sam początek. Przejrzałem fotki i ktoś - a dokładnie mrstrinki - chciał dobrego wała zrobić. Ciekawe co powiedziałby Colin Stewart (to taki znany fotograf) gdyby zobaczył tam zdjęcie które wykonał dla magazynu Freebike. :D
Poza tym, jak dla mnie udział osób które nie udzielają się na forum, a zarejestrowały się tutaj tylko dla korzyści jakie mogą osiągnąć z konkursu (bo take były chyba wymagania) to jedna wielka pomyłka. Jeżeli czegoś oczekuje się od jednej strony to wypadałoby dać też coś drugiej, tym bardziej, że uczestnicy konkursu mogą zyskać duużo cenniejsze fanty. Przeleciałem na szybko przez opcję SZUKAJ i tu takie kwiatki typu...

aldw - 0 postów
mrstrinki - bez komentarza
Vakos8 - 0 postów
Burłak - 2 posty
Skater - 24 posty
Mateusz Pieczarka i Kamil Markiewicz to w ogóle niezidentyfikowani tutaj osobnicy. :D

No może do grona kwiatków nie należą Skater i Burłak więc sorry panowie, bez urazy. ;) Piona dla tych co grają fair! Jak kiedyś będzie jeszcze jakiś konkurs to też wezmę w nim udział i liczę nie przegrać z kimś na lewo. :D
  • 0

#75 Gość_Kiniula_*

Gość_Kiniula_*
  • Gość

Napisano 14 luty 2012 - 16:06

Wszystko jasne Kinula. W takim razie pozwoliłem sobie napisać do Ciebie wiadomość priv w mojej sprawie. Nie będę bawił się już w maile czy telefony, jak jesteś tutaj. ;)

Swoją drogą...
Widzę, że dobiegł do końca Wasz konkurs na fb - bardzo fajna inicjatywa na sam początek. Przejrzałem fotki i ktoś - a dokładnie mrstrinki - chciał dobrego wała zrobić. Ciekawe co powiedziałby Colin Stewart (to taki znany fotograf) gdyby zobaczył tam zdjęcie które wykonał dla magazynu Freebike. :D
Poza tym, jak dla mnie udział osób które nie udzielają się na forum, a zarejestrowały się tutaj tylko dla korzyści jakie mogą osiągnąć z konkursu (bo take były chyba wymagania) to jedna wielka pomyłka. Jeżeli czegoś oczekuje się od jednej strony to wypadałoby dać też coś drugiej, tym bardziej, że uczestnicy konkursu mogą zyskać duużo cenniejsze fanty. Przeleciałem na szybko przez opcję SZUKAJ i tu takie kwiatki typu...

aldw - 0 postów
mrstrinki - bez komentarza
Vakos8 - 0 postów
Burłak - 2 posty
Skater - 24 posty
Mateusz Pieczarka i Kamil Markiewicz to w ogóle niezidentyfikowani tutaj osobnicy. :D

No może do grona kwiatków nie należą Skater i Burłak więc sorry panowie, bez urazy. ;) Piona dla tych co grają fair! Jak kiedyś będzie jeszcze jakiś konkurs to też wezmę w nim udział i liczę nie przegrać z kimś na lewo. :D

Szkoda, bo po to mam oficjalny mail by nie bawić się w pw.. :) Zwłaszcza, że sprawa z którą się zwróciłeś jest oficjalna.
Staram się nie korzystać z pw bo nie na tym polega moja praca. Z resztą nieważne. Postaram się odpowiedzieć w ciągu kilka dniu,
ale proszę byś podesłał mi maila na którego mogę pisać.

Użytkownik o którym wspominasz zapewne zostanie zdyskwalifikowany (jeżeli oczywiście informacje się potwierdzą) i za ten sygnał dziękuję.

Odnośnie samego konkursu, nie było żadnych wymagań (i może na tym polegał błąd) oprócz wstawienia zdjęcia i rejestracji na forum,
przekażę tę sprawę do odpowiedniego działu i postaram się by następne konkursy były lepiej przygotowane. :)
  • 0

#76 BJJ ATTACK

BJJ ATTACK

Świeżak

• Użytkownicy
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 14 luty 2012 - 18:50

Ok, przerpaszam, podałem już maila i w ten sposób się kontaktujmy.

Użytkownik o którym wspominasz zapewne zostanie zdyskwalifikowany (jeżeli oczywiście informacje się potwierdzą) i za ten sygnał dziękuję.

Profil autora zdjęcia: http://www.flickr.co...e/18884139@N00/
A tu samo zdjęcie: http://www.flickr.co...N00/3328677473/

"Feb, 09 - Freeride Magazine article
Max Schumann and Christian Schleker tanking the Bozen trails."
  • 0

#77 Gość_Kiniula_*

Gość_Kiniula_*
  • Gość

Napisano 14 luty 2012 - 19:01

Ok, przerpaszam, podałem już maila i w ten sposób się kontaktujmy.

Profil autora zdjęcia: http://www.flickr.co...e/18884139@N00/
A tu samo zdjęcie: http://www.flickr.co...N00/3328677473/

"Feb, 09 - Freeride Magazine article
Max Schumann and Christian Schleker tanking the Bozen trails."

Tak jak wspomniałam - będę się w ciągu kilku dni kontaktować, jest spore zainteresowanie i muszę przebrnąć przez kilka propozycji. :)
Doceniam fakt, że chciało się komuś weryfikować zdjęcia w konkursie, jeszcze raz dziękuję. Gdybym nie była administratorem forum,
z pewnością wypowiedziałabym się na temat takiego zachowania ostrzej - na razie nie pozostaje mi nic innego, jak skomentować to delikatnie:
"Żal mi ludzi, którzy kradną czyjeś prace..." I to tyle - zaraz również włączę się w wątek konkursowy...
  • 0

#78 BJJ ATTACK

BJJ ATTACK

Świeżak

• Użytkownicy
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 14 luty 2012 - 19:31

Może nie tyle co weryfikować czyjeś prace bo w sumie nie mam po co, ale kiedyś przeglądałem oficjalną stronę autora zdjęcia i było ono tam umieszczone. Jest na tyle efektowne, że zapadło mi w pamięć i od razu skojarzyłęm. :)

Z mojej strony tyle. :P
  • 0

#79 kuba1000

kuba1000

Świeżak

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 01 maj 2012 - 10:45

Witam jestem nowy :) Na wstępie chciałem się przedstawić
Najlepsze moim zdaniem na ściagnięcie ludzi to sponsorowane testy ,lub dofinansowanie dzienniczków treningowych .
Sporo osób takie prowadzi bardzo rzetelnie ,w tym ja hehe . Takie dzienniczki ściagają sporą rzesze czytelników co zwabia ludzi na forum ;)
Jak zostanie założony taki dziennik to moge być 1 prowadzącym ;)
Pzdr
  • 0

#80 Logan

Logan

Świeżak

• Użytkownicy
  • Pip
  • 37 postów

Napisano 23 maj 2012 - 20:04

Witam, mogę stwierdzić że co do reklamy forum jestem obeznany, ponieważ byłem przez rok moderatorem na forum które licz ponad 80k użytkowników.. Pierwszą rzeczą którą powinniście usunąć jest potwierdzenie rejestracji.. Takie rzeczy od straszają , ponieważ użytkownik musi czekać an tego e-maila a tak od razu się loguje i może w pełni korzystać to przyniesie wielki + . Co zrobić potem.. niby sposób śmieszny ale "moje stare forum" Tak się rozwineło.. mianowicie.. Osoby reklamowały forum..na innych forach które mają dział "reklama". Zapraszaliśmy do udziału w konkursach, takich jak tutaj macie... i przyciągneło to wiele osób.. takie były początki. Następnie z konkurencyjnymi forami wymienialiśmy się bannerami itp ( ale chyba tutaj nie jest to możliwe) . Najwazniejsza jest reklama.. niestety w tematyce sportu jest już sporo stron... tego typu . Myslę że taki konkurs jak teraz czyli z zaproszeniami bardzo przyciągnie wiele osób ale trzeba to jakoś roz reklamować...
  • 0
Przeglądasz forum? Zarejestruj się za pomocą tego linku.!

http://www.forum-spo...rrals&reff=1071 Pomożesz mi

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Właściciele oraz administratorzy Forum-Sportu.pl - nie ponoszą odpowiedzialności za treści publikowane na portalu przez użytkowników.