Skocz do zawartości

Witamy Cię na Forum-Sportu.pl!

Dołącz do Nas by uzyskać dostęp do Wszystkich funkcji Naszego forum. Dzięki temu będziesz mógł pisać posty, pytać Naszych specjalistów i brać udział w Naszych konkursach. Proces rejestracji trwa chwilę i jest całkowicie darmowy! ( rejestracja ) Jeśli posiadasz już konto na Facebooku, możesz się zalogować bez rejestracji ( logowanie przez Facebook)
Zdjęcie

W jaki sposob pozbyć się zadłużenia

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 strr

strr

Początkujący Forumowicz

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 150 postów

Napisano 13 listopad 2018 - 09:10

Niestety ale znalazłem się obecnie w trudnej sytuacji.Doradzicie w jaki sposob pozbyć się zadłuzenia? Spłacałem pozyczki pożyczkami i przez to obecnie rata jaka mam miesięcznie do spłaty jest bardzo wysoka. 

• 0

Doradca Forum Sportu

Doradca Forum Sportu
  • Ekspert
W większości przypadków polecamy:
URX BOMBSHELL 270G OXYMAX XT 60 KAPS. ALPHAMAX 120 KAPS.
169 PLN 149 PLN 165 PLN
sprawdź pozostałe odżywki na Muscle-Zone.pl

#2 zelb

zelb

Początkujący Forumowicz

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 121 postów

Napisano 13 listopad 2018 - 15:08

Jest wiele sposobów na pozbycie się zadłużenia
negocjacja z firmą - jest to pierwsze co powinniśmy zrobić. W wielu przypadkach firmy decydują się na negocjacje z uwagi na to, że im również zalezy na odzyskaniu swoich pieniędzy. 
korzystanie z firmy oddłużeniowej ( tego jednak nie polecam do konca z uwagi na to,ze takie firmy często pobierają pieniadze praktycznie za nic)
oraz kredyt konsolidacyjny. Jest ich wiele. Dzięki temu będizecie mieli mniejszą miesięczną ratę oraz wszystko będzie rozłożone na dłuższy okres. W tym celu warto jest skorzystać z porównań kredytów konsolidacyjnych w sieci ( na pewno takie znajdziecie)
Dobrze jest poszukać agregatora, który zbiera jedynie aktualne oferty pożyczek. 

• 0

#3 Torpedax

Torpedax

Obyty Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 400 postów
  • MiastoWarszawa

Napisano 04 grudzień 2018 - 13:27

Pożyczkę weź!

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Właściciele oraz administratorzy Forum-Sportu.pl - nie ponoszą odpowiedzialności za treści publikowane na portalu przez użytkowników.