Skocz do zawartości

Witamy Cię na Forum-Sportu.pl!

Dołącz do Nas by uzyskać dostęp do Wszystkich funkcji Naszego forum. Dzięki temu będziesz mógł pisać posty, pytać Naszych specjalistów i brać udział w Naszych konkursach. Proces rejestracji trwa chwilę i jest całkowicie darmowy! ( rejestracja ) Jeśli posiadasz już konto na Facebooku, możesz się zalogować bez rejestracji ( logowanie przez Facebook)
Zdjęcie

Spływy kajakowe

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 strr

strr

Początkujący Forumowicz

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 140 postów

Napisano 21 czerwiec 2018 - 10:51

Witam. 
W tym miesiącu zapragnąłem zorganizować ze znajomymi swój pierwszy w życiu spływ kajakami. Na początek wybrałem dość prosta trasę(przynajmniej tak mówił właściciel kajakow), około 10km. Przede wszystkim chciałbym zapytać jak skutecznie zabezpieczyć takie rzeczy jak telefon, portfel, papierosy itp. Jak sie powinienem przygotować, oraz, czy macie jakies podstawowe rady dla mnie? :)

• 0

Doradca Forum Sportu

Doradca Forum Sportu
  • Ekspert
W większości przypadków polecamy:
URX BOMBSHELL 270G OXYMAX XT 60 KAPS. ALPHAMAX 120 KAPS.
169 PLN 149 PLN 165 PLN
sprawdź pozostałe odżywki na Muscle-Zone.pl

#2 zelb

zelb

Początkujący Forumowicz

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 112 postów

Napisano 21 czerwiec 2018 - 12:18

Jest to faktycnzie krótka trasa. Jak na pierwszy raz jak najbardziej ok poniewaz nie bedzie tak forsująca.

Czapka na głowę, krem z uv na ręce, ramiona i nogi, rękawiczki na ręce (odciski), woda do picia. 
Kapoki - zależy gdzie ten spływ ale ja bym polecał. Sam miałem na sobie , szczególnie że nie jestem jakimś super pływakiem. 
Dokumenty i inne ważne do worka, a na końcu wszystko do worka, grubego z gumy, a jak nie masz to do takiego jak na śmieci.Są równiez specjalne worki do kupienia w sklepach sportowych. Możesz się zorientować.
Sam polecam jeszcze zapoznać się ze spływami Canoe - dowiedz się więcej tutaj  Organizują spływy w
Polsce
Austrii
Chorwacji

• 0

#3 Torpedax

Torpedax

Obyty Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 380 postów
  • MiastoWarszawa

Napisano 06 lipiec 2018 - 10:09

W sumie sam chętnie wybrałbym się na jakiś spływ kajakowy. Muszę o tym pomyśleć. ;)

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Właściciele oraz administratorzy Forum-Sportu.pl - nie ponoszą odpowiedzialności za treści publikowane na portalu przez użytkowników.