Skocz do zawartości

Witamy Cię na Forum-Sportu.pl!

Dołącz do Nas by uzyskać dostęp do Wszystkich funkcji Naszego forum. Dzięki temu będziesz mógł pisać posty, pytać Naszych specjalistów i brać udział w Naszych konkursach. Proces rejestracji trwa chwilę i jest całkowicie darmowy! ( rejestracja ) Jeśli posiadasz już konto na Facebooku, możesz się zalogować bez rejestracji ( logowanie przez Facebook)
Zdjęcie

Jak fajny pomysł przekształcić w pieniądze

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 strr

strr

Świeżak

• Użytkownicy
  • Pip
  • 61 postów

Napisano 11 sierpień 2017 - 07:57

Witam
Chciałbym poruszyć temat, który być może nurtuje wielu inżynierów:
Załóżmy że mam pomysł na projekt fajnego produktu i główkuje jak bym mógł na tym zarobić. Od razu załóżmy, że nie jest to żadna kosmiczna technologia, i że nie warto bawić się w żadne patenty. Chodzi o drewniany mebel ogrodowy. Jednak nie chciałbym specyfikować, tylko wywołać ogólną dyskusję na temat sposobów w jaki można na tym zarobić. Wstępnie przychodzą mi do głowy następujące sposoby:
1) Robię projekt i próbuję go sprzedać. Jednorazowy niewielki zarobek, a być może nawet nie. Nie jestem handlowcem, nie mam kontaktów w tej branży więc będę chodził w ciemno.
2) Robię projekt, znajduję producenta, który wycenia go, robię wizualizację i chodzę (jak wyżej) i szukam odbiorcy. Nie wiem jak nie wiem gdzie, znowu chodzę w ciemno.
3) Robię projekt, szukam jakiegoś handlowca do współpracy i próbuje go przekonać żeby znalazł odbiorców szukamy producenta i dzielimy się zyskami. Zostaje jeszcze kwestia pieniędzy na jakąś przedpłatę dla producenta, ale liczę że zdolny handlowiec to załatwi.
Może znacie inne sposoby mniej lub bardziej pewne. Czekam na pomysły.

• 0

Doradca Forum Sportu

Doradca Forum Sportu
  • Ekspert
W większości przypadków polecamy:
URX BOMBSHELL 270G OXYMAX XT 60 KAPS. ALPHAMAX 120 KAPS.
169 PLN 149 PLN 165 PLN
sprawdź pozostałe odżywki na Muscle-Zone.pl

#2 zelb

zelb

Świeżak

• Użytkownicy
  • Pip
  • 31 postów

Napisano 11 sierpień 2017 - 08:46

Cóż, nie ma jednego sprawdzonego sposobu, bo dyby był to większość z nas byłaby milionerami. Nie ma tak łatwo.Łatwiej o lepsze zarobki w sytuacjach gdy posiadamy jakieś konkretne umiejętności. Mam tutaj na myśli te związane z aktualnymi zapotrzebowaniami rynkowymi. A więc umiejętności prawnicze, związane z branżą IT, medyczne itd. Dużo łatwiej jest pomnażać kapitał, gdy już się go posiada - niż zaczyna się od przysłowiowego zera. Np tutaj https://rudaslaska.c...25,1249135.html- witryna na której można znaleźć trochę więcej informacji na ten temat.

• 0

#3 Torpedax

Torpedax

Początkujący Forumowicz

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 254 postów
  • MiastoWarszawa

Napisano 11 sierpień 2017 - 11:01

Po co się trudzisz? Wrzuć od razu link z reklamą, w pierwszym poście.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Właściciele oraz administratorzy Forum-Sportu.pl - nie ponoszą odpowiedzialności za treści publikowane na portalu przez użytkowników.