Skocz do zawartości

Witamy Cię na Forum-Sportu.pl!

Dołącz do Nas by uzyskać dostęp do Wszystkich funkcji Naszego forum. Dzięki temu będziesz mógł pisać posty, pytać Naszych specjalistów i brać udział w Naszych konkursach. Proces rejestracji trwa chwilę i jest całkowicie darmowy! ( rejestracja ) Jeśli posiadasz już konto na Facebooku, możesz się zalogować bez rejestracji ( logowanie przez Facebook)
Zdjęcie

Jak się zdrowo odżywiać gdy brakuje czasu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 zelb

zelb

    Początkujący Forumowicz

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 128 postów

Napisano 07 lipca 2017 - 05:54

Gdy brakuje czasu na samodzielne przygotowywanie posiłków domowych, a zapachy z fast foodów kuszą. Kuszą nie tylko walorami smakowymi, ale również niższymi cenami.


  • 0

Doradca Forum Sportu

Doradca Forum Sportu
  • Ekspert
W większości przypadków polecamy:
URX BOMBSHELL 270G OXYMAX XT 60 KAPS. ALPHAMAX 120 KAPS.
169 PLN 149 PLN 165 PLN
sprawdź pozostałe odżywki na Muscle-Zone.pl

#2 Torpedax

Torpedax

    Obyty Użytkownik

  • Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • MiastoWarszawa

Napisano 07 lipca 2017 - 12:23

Czy ja wiem czy jedzenie z fast fooda jest takie tanie... Poza tym nie uwierze ze nie masz choć kilkunastu minut na przygotowanie sobie pełnowartościowego jedzenia.


  • 0

#3 strr

strr

    Początkujący Forumowicz

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 155 postów

Napisano 10 lipca 2017 - 05:30

Czasami zestaw z Bic Mackem można kupić w zestawie z frytkami i coca-cola za 10 zł. Powiększony czyli z dużą coca-colą i dużymi frytkami za 13 zł. Czy ja wiem czy to jest drogo? A zdrowo z pewnością już nie.

Podobnie zresztą jak kebaby na mieście, za 10 zł można już kupić całkiem duży zestaw. Natomiast dietetyczne potrawy są znacznie droższe, zarówno w przyrządzeniu jaki w kupnie gotowych na mieście. Albo takie zestawy jak te tutaj http://brodatyrebel....arto-sprobowac/cateringu dietetycznego.


  • 0

#4 Torpedax

Torpedax

    Obyty Użytkownik

  • Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • MiastoWarszawa

Napisano 10 lipca 2017 - 11:37

Ryż brązowy 4 worki - 3.99zł

 

350g piersi z kurczaka - 5~zł

 

Łącznie ponad 2000 kalorii, cena niższa od hamburgerów, kebsów i reszty badziewia, a przynajmniej można się najeść


  • 0

#5 Argument

Argument

    Świeżak

  • Administrator
  • 48 postów
  • MiastoWrocław

Napisano 11 lipca 2017 - 13:15

No i co ważne nie jest to jedzeniie przetworzone co ma miejsce w fast foodach. Często "kotlet" nie jest kotletem bo zawiera ilość mięsa <50%.
Już nie wspominając że to mięso typu MOM.
Zdecydowanie stawiałbym na zdrowe jedzenie przygotowane samemu, a jeśli nie masz możliwości (czasu) to chociaż w części starałbym się to zastąpić przez dobrą firmę cateringową (minus że to dość drogo wychodzi w skali miesiąca).


  • 0

#6 olaskibb22

olaskibb22

    Świeżak

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów
  • MiastoSzczecin

Napisano 15 sierpnia 2017 - 10:27

nawet zwykły kebab kosztuje około 15 zł, gdzie za tą cenę mamy już 500g piersi ryż i warzywa ;p wiec nie wiem czy tak taniej 


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Właściciele oraz administratorzy Forum-Sportu.pl - nie ponoszą odpowiedzialności za treści publikowane na portalu przez użytkowników.