Skocz do zawartości

Witamy Cię na Forum-Sportu.pl!

Dołącz do Nas by uzyskać dostęp do Wszystkich funkcji Naszego forum. Dzięki temu będziesz mógł pisać posty, pytać Naszych specjalistów i brać udział w Naszych konkursach. Proces rejestracji trwa chwilę i jest całkowicie darmowy! ( rejestracja ) Jeśli posiadasz już konto na Facebooku, możesz się zalogować bez rejestracji ( logowanie przez Facebook)
Zdjęcie

Wstawianie implantu we Wrocławiu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 strr

strr

Świeżak

• Użytkownicy
  • Pip
  • 65 postów

Napisano 14 kwiecień 2017 - 09:00

Witam wszystkich. Interesują mnie opinie na temat implantów we Wrocławiu. Jakie gabinety polecacie? Jaki jest to równiez koszt? 

• 0

Doradca Forum Sportu

Doradca Forum Sportu
  • Ekspert
W większości przypadków polecamy:
URX BOMBSHELL 270G OXYMAX XT 60 KAPS. ALPHAMAX 120 KAPS.
169 PLN 149 PLN 165 PLN
sprawdź pozostałe odżywki na Muscle-Zone.pl

#2 Piotr Bigos

Piotr Bigos

Świeżak

• Użytkownicy
  • Pip
  • 16 postów
  • MiastoWarszawa

Napisano 14 kwiecień 2017 - 11:29

Jakiś czas temu wstawiałem implant w mejsce dolnej dwójki ( niestety ale podczas jazdy na rowerze wybiłem sobie zeba...... i postanowiłem zainwestować w implant z racji tego,że jest to dość widoczne miejsce).Wstawiałem go w tej klinice:http://proclinicdent...mplanty/Ogolniejestem zadowolony. Balem się trochę,ze będzie to bolało. Okazało się jednak, ze jest to bezbolesne. Sam implant ? NIesamowita wygoda. Odzyskałem zeba ( jest nie do odróżnienia od innych).

• 0

#3 Torpedax

Torpedax

Początkujący Forumowicz

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 265 postów
  • MiastoWarszawa

Napisano 02 maj 2017 - 11:17

Ile taka "przyjemność" kosztuje? :D

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Właściciele oraz administratorzy Forum-Sportu.pl - nie ponoszą odpowiedzialności za treści publikowane na portalu przez użytkowników.