Skocz do zawartości

Witamy Cię na Forum-Sportu.pl!

Dołącz do Nas by uzyskać dostęp do Wszystkich funkcji Naszego forum. Dzięki temu będziesz mógł pisać posty, pytać Naszych specjalistów i brać udział w Naszych konkursach. Proces rejestracji trwa chwilę i jest całkowicie darmowy! ( rejestracja ) Jeśli posiadasz już konto na Facebooku, możesz się zalogować bez rejestracji ( logowanie przez Facebook)
Zdjęcie

Trizer - prawdziwe opinie i efekty

trizer opinie trizer efekty fitlabs trizer opinie o trizerze

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Opinie i efekty po fitlabs trizer (2 użytkowników oddało głos)

Jak oceniasz efekty i jaką masz opinie o spalaczu tłuszczu Trizer?

1. Bardzo dobre (0 głosów [0.00%])

Procent z głosów: 0.00%

2. Żadnych efektów (2 głosów [100.00%])

Procent z głosów: 100.00%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1 weronika_karska

weronika_karska

Świeżak

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów
  • MiastoEłk

Napisano 09 styczeń 2017 - 23:38

Postanowiłam napisać ten temat o opiniach i efektach spalacza Trizer ponieważ jestem zbulwersowana tym w jaki sposób ludzi naciąga się i oszukuje.

Dlaczego postanowiłam napisać tutaj? Ponieważ na forum SFD (na KFD i kilku innych stronach również) zniknęła moja wypowiedź i wielu innych osób, gdzie były prawdziwe opinie o spalaczu Trizer najwidoczniej niewygodne dla producenta Fitlabs.

Jakiś czas temu napisałam temat na wspomnianym forum, pojawiło się w nim sporo wypowiedzi podobnych do mojej i opinii osób, którego go stosowały. Dziwnym zbiegiem okoliczności niedawno wszystkie poznikały, a w necie pozostały jedynie spreparowane opinie o Trizerze.

No więc po kolei. Podpisuję się z imienia i nazwiska, a na forach należących do producenta trizera moja opinia została w pięć minut skasowana. Zanim kupiłam ten spalacz, czytałam opinie na różnych stronach. Niestety zostałam (jak zapewne tysiące osób ) nabita w butelkę. Efektów po trizerze nie ma żadnych. Dodają do niego jakieś szablonowe diety i jeśli ktokolwiek, coś schudnął to raczej po tym. Kupiłam dwa opakowania, efektów zero. Koleżanka która w tym samym czasie kupiła te tabletki na odchudzanie również poza ubytkiem pieniędzy w portfelu niczego nie zauważyła.

Jak widać serwisy te nie są niezależne bo negatywne opinie o trizerze zostały usunięte. Co więcej pojawiła się kuriozalna sytuacja, by nikt nie pisał na tamtym forum negatywnych opinii o trizerze zablokowano używanie jego nazwy!

Potem zaczęłam zgłębiać temat, 100% stron na których są pozytywne opinie o trizerze należy do firm powiązanych z producentem tego spalacza o czym było głośno na wspomnianych wyżej stronach.

W jednym z tematów udowodniono, że składniki użyte w spalaczu trizer nie mają prawa działać. Inna osoba pisała, że opinie o trizerze preparowane są często w nieudolny sposób (niektóre opinie są sprzed kilku lat, kiedy tego środka nie było w ogóle na rynku). Multum sfałszowanych opinii o fitlabs trizerze przypisywane jest osobom, którym zablokowano konta i zmieniono opinie.

Mam nadzieję, że tutaj będzie inaczej i tacy naiwni ludzie jak ja, zanim wyrzucą pieniądze w błoto przeczytają tego typu prawdziwe opinie o trizerze.

A wy jakie macie opinie o tym "cud środku"?

• 0

Doradca Forum Sportu

Doradca Forum Sportu
  • Ekspert
W większości przypadków polecamy:
URX BOMBSHELL 270G OXYMAX XT 60 KAPS. ALPHAMAX 120 KAPS.
169 PLN 149 PLN 165 PLN
sprawdź pozostałe odżywki na Muscle-Zone.pl

#2 Siodema

Siodema

Świeżak

• Użytkownicy
  • Pip
  • 47 postów

Napisano 19 styczeń 2017 - 09:22

Odradzam, pomagałem wielu osobom, którym Trizer spalił, ale tylko zawartość portfela.

Tam nie ma co działać w składzie, a cena mooocno przesadzona.

• 0

#3 Torpedax

Torpedax

Początkujący Forumowicz

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 245 postów
  • MiastoWarszawa

Napisano 09 czerwiec 2017 - 12:03

Osobiście nie próbowałam i ogólnie sądze, że tłuszcz lepiej jest spalać za pomocą diety i ćwiczeń. Nie ma sensu schodzić do aż tak niskich poziomów tłuszczu.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Właściciele oraz administratorzy Forum-Sportu.pl - nie ponoszą odpowiedzialności za treści publikowane na portalu przez użytkowników.