Skocz do zawartości

Witamy Cię na Forum-Sportu.pl!

Dołącz do Nas by uzyskać dostęp do Wszystkich funkcji Naszego forum. Dzięki temu będziesz mógł pisać posty, pytać Naszych specjalistów i brać udział w Naszych konkursach. Proces rejestracji trwa chwilę i jest całkowicie darmowy! ( rejestracja ) Jeśli posiadasz już konto na Facebooku, możesz się zalogować bez rejestracji ( logowanie przez Facebook)
Zdjęcie

Juniper berry fruit

Juniper berry fruit

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 spiderman

spiderman

    Obyty Użytkownik

  • Moderator
  • 883 postów
  • MiastoGDYNIA

Napisano 24 wrzesień 2015 - 11:07

Juniper berry fruit – owoce jałowca (Juniperus communis), będące źródłem fitosteroli, katechin, proantocyjanidyn, kwasu glukoronowego i innych substancji biologicznie czynnych. Juniper berry fruit znany jest przede wszystkim z korzystnego wpływu na przewód pokarmowy - usprawnia proces trawienia, zapobiega powstawaniu niestrawności, wzdęć, zaparć a także stymuluje wytwarzanie soków trawiennych. Dodatkowo posiada właściwości diuretyczne - ułatwia pozbywanie się wody podskórnej, a także wspomaga działanie układu odpornościowego.
W suplementacji sportowej ekstrakty z owoców jałowca stosuje w okresie redukcji masy ciała, w celu pozbycia się podskórnej wody, co pozwala nawet w przeciągu kilku dni poprawić wizualnie estetykę sylwetki i obniżyć całkowitą masę ciała (ma to również znaczenie dla sportowców uprawiających dyscypliny gdzie obowiązują kategorie wagowe). Nie bez znaczenia jest też korzystny wpływ na przebieg procesów trawiennych, spożywanie suplementów zawierających (Juniperus communis), może zmniejszac uczucie dyskomfortu związane ze spożyciem zbyt dużej ilości ciężkostrawnych pokarmów. Kestrakt z owoca jałowca wchodzi w skład preparatów odchudzających, zarówno termogeników, jak środków „odwadniających” i innych suplementów diety.

Dawkowanie: brak precyzyjnych wytycznych


  • 0

Doradca Forum Sportu

Doradca Forum Sportu
  • Ekspert
W większości przypadków polecamy:
URX BOMBSHELL 270G OXYMAX XT 60 KAPS. ALPHAMAX 120 KAPS.
169 PLN 149 PLN 165 PLN
sprawdź pozostałe odżywki na Muscle-Zone.pl




Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Juniper berry fruit

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Właściciele oraz administratorzy Forum-Sportu.pl - nie ponoszą odpowiedzialności za treści publikowane na portalu przez użytkowników.