Skocz do zawartości

Witamy Cię na Forum-Sportu.pl!

Dołącz do Nas by uzyskać dostęp do Wszystkich funkcji Naszego forum. Dzięki temu będziesz mógł pisać posty, pytać Naszych specjalistów i brać udział w Naszych konkursach. Proces rejestracji trwa chwilę i jest całkowicie darmowy! ( rejestracja ) Jeśli posiadasz już konto na Facebooku, możesz się zalogować bez rejestracji ( logowanie przez Facebook)
Zdjęcie

Citrus aurantuim extract

Citrus aurantuim extract

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 spiderman

spiderman

    Obyty Użytkownik

  • Moderator
  • 883 postów
  • MiastoGDYNIA

Napisano 22 wrzesień 2015 - 11:46

Citrus aurantuim extract /ekstrakt z gorzkiej pomarańczy – ekstrakty z owoców tego wiecznie zielonego drzewa zyskały sobie szczególną popularność po zdelegalizowaniu efedryny,
silnej i niebezpiecznej substancji używanej (a często nadużywanej) w programach redukcji masy ciała, zarówno przez osoby aktywne fizycznie, w tym sportowców, jak i ludzi prowadzących „biurkowy” tryb życia.
Wyciąg z gorzkiej pomarańczy jest źródłem synefryny i oktopaminy, substancji które wraz z kofeiną i polifenolami z zielonej herbaty wpływają na proces lipolizy, z jednej strony nasilając uwalnianie kwasów tłuszczowych z adipocytów, z drugiej zwiększając wydatek energetyczny ustroju i nasilając ich spalanie w mitochondriach komórkowych.

Ekstrakt z gorzkiej pomarańczy wchodzi w skład tzw. termogeników, czyli środków
o działaniu odchudzającym, a także wprzedtreningowych stacków keratynowych
i no-boosterów. Przeciwskazaniem do stosowania w/w jest zaawansowane nadciśnienie tętnicze nadciśnieniem tętniczym oraz przyjmowanie leków z grupy statyn.
Dawkowanie:


  • 0

Doradca Forum Sportu

Doradca Forum Sportu
  • Ekspert
W większości przypadków polecamy:
URX BOMBSHELL 270G OXYMAX XT 60 KAPS. ALPHAMAX 120 KAPS.
169 PLN 149 PLN 165 PLN
sprawdź pozostałe odżywki na Muscle-Zone.pl
Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Citrus aurantuim extract

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Właściciele oraz administratorzy Forum-Sportu.pl - nie ponoszą odpowiedzialności za treści publikowane na portalu przez użytkowników.