Skocz do zawartości

Witamy Cię na Forum-Sportu.pl!

Dołącz do Nas by uzyskać dostęp do Wszystkich funkcji Naszego forum. Dzięki temu będziesz mógł pisać posty, pytać Naszych specjalistów i brać udział w Naszych konkursach. Proces rejestracji trwa chwilę i jest całkowicie darmowy! ( rejestracja ) Jeśli posiadasz już konto na Facebooku, możesz się zalogować bez rejestracji ( logowanie przez Facebook)
Zdjęcie

BRAWN 11-Andro

brawn nutrition prohormony 11-andro

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 spiderman

spiderman

    Obyty Użytkownik

  • Moderator
  • 883 postów
  • MiastoGDYNIA

Napisano 16 wrzesień 2015 - 11:38

11-Andro - zawiera farmaceutycznej jakości 11-OXO, czyli pierwszy selektywny inhibitor pochodzący z dehydrogenazy 11b-hydroksysteroidowej reduktazy typu I (11HSD1R), enzymu który przekształca kortyzon do kortyzolu w wątrobie, mięśniach i tkance tłuszczowej.

    Najskuteczniejszy selektywny bloker kortyzolu
    Zwiększona utrata tkanki tłuszczowej (zwłaszcza trzewnej tkanki tłuszczowej)
    Zwiększenie wrażliwości na insulinę
    Zwiększona twardość mięśni
    Optymalna produkcja hormonów


Brawn 11-Andro cechuje zdolność do ograniczania produkcji katabolicznego hormonu - kortyzolu. Dzięki redukcji jego poziomu uzyskuje się nie tylko zahamowanie rozpadu białek mięśniowych, ale także silne ograniczenie odkładania się tkanki tłuszczowej. Kortyzol jest hormonem produkowanym w naszym organizmie na skutek silnych bodźców stresujących, jak ograniczenie spożycia kalorii, trening, czy silne emocje. Jego aktywność polega na mobilizowaniu rezerw energetycznych z tłuszczy oraz białek mięśniowych. Oznacza to, ze wykazując działanie kataboliczne powoduje on uszczuplenie zapasów nitrogenu, który czerpany jest z puli białek mięśniowych. Negatywne skutki działania kortyzolu to spadek masy mięśniowej, większa podatność na stres, przemęczenie, utrudniona regeneracja oraz blokowanie rozwoju parametrów wysiłkowych, jak siła i wytrzymałość. Jego dodatkowo niekorzystnie wpływająca na stan sylwetki cecha jest przyspieszenie odkładania się tkanki tłuszczowej w okolicach brzucha i narządów wewnętrznych.

Szczególnie wysoki poziom kortyzolu notuje się w reakcji na odstawienie środków sterydowych i pro hormonalnych. Dlatego tak często nieumiejętnie przeprowadzonej terapii po cyklu towarzyszy nie tylko spadek masy mięśniowej i siły, al. Także retencja wody, zatłuszczenie się i spadek zdolności wysiłkowych. Redukując ilość kortyzolu z jednoczesnym stłumieniem poziomu estrogenu uzyskujesz efekt podwójnej ochrony przed spadkami. Osoby stosujące Brawn 11-Andro jako skuteczny anabolizer otrzymują natomiast możliwość budowania beztłuszczowej masy mięśniowej, a nawet jednoczesnej redukcji tkanki tłuszczowej. To jedyne takie połączenie, które umożliwi wzrost muskulatury z równoczesnym rzeźbieniem i znaczącą poprawa jej jakości. Taka specyficzna modulacja hormonalna daje możliwość spektakularnej przebudowy sylwetki w stopniu, jaki nie daje żaden inny produkt na rynku. Tylko 11-Andro dostarcza tak fenomenalnej mieszanki modulującej profil hormonalny.

Jedną z podstawowych korzyści stosowania 11-Andro jest zmniejszenie poziomu tkanki tłuszczowej, szczególnie tej zgromadzonej na narządach jamy brzusznej. Dzięki specyfice działania produktu, 11-OXO promuje wzrost gęstości i twardości mięśni. Co więcej Adrenosterone zwiększa wrażliwość komórek na insulinę i ułatwia gromadzenie glikogenu. Stosując 11-OXO doświadczamy wzrostu siły mięśniowej, która istotna jest w każdej dyscyplinie sportowej.

Adrenosterone opinie i działanie

Kortyzol jest potrzebny w organizmie, ale podwyższony poziom tego hormonu może prowadzić do niepożądanego akumulacji tłuszczu, nadmiernego rozpadu mięśni oraz objaw przetrenowania. Wysoki poziom kortyzolu może prowadzić do gromadzenia się tkanki tłuszczowej wokół narządów, powszechnie określany jako "brzuch piwny". Przewlekle podwyższony poziom kortyzolu prowadzi do magazynowania tłuszczu trzewnego.
 
Oprócz zwiększonego odkładania tłuszczu, wysoki poziom kortyzolu promuje także wzrost rozpadu tkanki mięśniowej. Kortyzol zmniejsza wrażliwość na insulinę w wątrobie. Przewlekle podwyższony poziom kortyzolu prowadzi do nadmiernego rozpadu mięśni.
 
Co gorsza, wysoki poziom kortyzolu również zmniejsza wydzielanie TSH, LH, i GH z przysadki mózgowej, zmniejszenie T3, testosteronu i IGF-1. Wysoki poziom kortyzolu promuje nie tylko wzrost tkanki tłuszczowej i rozpad masy mięśniowej, ale także spadek poziomu hormonów potrzebnych do optymalnego utrzymania sportowej sylwetki.
 
 

Skład: 1 tab. zawiera 100mg Androst-4-ene-3,11,17 trione (11-OXO).

Wielkość porcji: 1 tab.
Ilość porcji w opakowaniu: 90

Dawkowanie i sposób użycia: stosować 3 tab. 11-OXO dziennie (z posiłkami) przez okres 4-8 tygodni.

Uwaga: Ten produkt przeznaczony jest wyłącznie do spożycia przez ludzi zdrowych dorosłych w wieku 21 lat lub starszych. Nie do stosowania u kobiet. Przed użyciem tego produktu, należy skontaktować się z lekarzem, jeśli stosujemy leki lub mamy poważne schorzenia w szczególności tendencję do wysokiego lub niskiego ciśnienia krwi, zaburzenia rytmu serca, udar mózgu, serca, wątroby, nerek lub choroby tarczycy , padaczki, choroby psychiczne, cukrzyca, problemy z oddawaniem moczu z powodu powiększenie prostaty lub jeśli przyjmujemy inhibitory MAO lub jakikolwiek inne leki antydepreyjne. Nie należy przekraczać zalecanej porcji. Przekroczenie zalecanej Porcja może zwiększyć prawdopodobieństwo skutków ubocznych

 

 

Załączony plik  11-andro-235x355.png   81,66 KB   0 Ilość pobrań


  • 0

Doradca Forum Sportu

Doradca Forum Sportu
  • Ekspert
W większości przypadków polecamy:
URX BOMBSHELL 270G OXYMAX XT 60 KAPS. ALPHAMAX 120 KAPS.
169 PLN 149 PLN 165 PLN
sprawdź pozostałe odżywki na Muscle-Zone.pl
Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: brawn nutrition, prohormony, 11-andro

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Właściciele oraz administratorzy Forum-Sportu.pl - nie ponoszą odpowiedzialności za treści publikowane na portalu przez użytkowników.