Skocz do zawartości

Witamy Cię na Forum-Sportu.pl!

Dołącz do Nas by uzyskać dostęp do Wszystkich funkcji Naszego forum. Dzięki temu będziesz mógł pisać posty, pytać Naszych specjalistów i brać udział w Naszych konkursach. Proces rejestracji trwa chwilę i jest całkowicie darmowy! ( rejestracja ) Jeśli posiadasz już konto na Facebooku, możesz się zalogować bez rejestracji ( logowanie przez Facebook)
Zdjęcie

BRAWN SARM RAD

brawn nutrition sarm sarm rad prohormony

 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 spiderman

spiderman

  Obyty Użytkownik

 • Moderator
 • 883 postów
 • MiastoGDYNIA

Napisano 16 wrzesień 2015 - 11:19

Brawn Sarm RAD - to wysoko anaboliczny związek należący do grupy środków SARM, nie posiadający budowy steroidowej przez co nie stwarza ryzyka występowania skutków ubocznych które towarzyszą cyklom opartym o sterydy anaboliczne oraz prohormony. Jest to najbardziej innowacyjny związek, o ciągle rosnącej ilości referencji naukowych.

 • Najbardziej biodostępny oraz stabilny środek z kategorii SARM
 • Nie prowadzi do aromatazy oraz przekształcenia w DHT
 • Pozwala na trwałą rozbudoowę muskulatury przez długi czas
 • Poprawia definicję oraz wyrazistość mięśni
 • Alternatywa dla środków dopingujących
 • Pozytywnie wpływa na układ kostny
 • Umożliwia poprawę wszystkich parametrów wysiłkowych


Brawn Nutrition Sarm RAD 140 to obecnie najbardziej zdumiewająca substancja w świecie suplementacji, o największym potencjale. Pierwsze testy wykazały iż właściwości anaboliczne produktu są w stanie przewyższyć nawet działanie syntetycznego testosteronu, który uznany jest za najbardziej anaboliczny środek dopingujący. Co jednak najistotniejsze RAD nie wywołuje skutków ubocznych, które przypisywane są do testosteronu, takie jak negatywny wpływ na prostatę czy inne narządy wewnętrze. Nie jest także gromadzony w organizmie w formie DHT, co ogranicza między innymi ryzyko wypadania włosów.

Bardzo częstym niechcianym skutkiem stosowania dopingu jest wysoka aktywność aromatazy, co przekłada się na bardzo wysoki poziom estradiolu w organizmie. W konsekwencji może prowadzić to do ginekomastii, zatrzymania nadmiernej ilości wody podskórnej czy utraceniu definicji mięśni. RAD 140 nie podnosi w żaden sposób poziomu tego hormonu, jak również nie ma toksycznego wpływu na wątrobę. Już dawki 4 mg Brawn Sarm RAD dziennie okazały się prowadzić do zwiększonych procesów anabolicznych w ciele, ponad to pozwalając uzyskać lepszą gęstość oraz jakość umięśnienia.


BRAWN SARM: RAD ma również swoje zastosowanie wśród sportowców nie tylko sylwetkowych, lecz również tych dla których istotnymi aspektami jest siła mięśni, ich wytrzymałość, a także poprawa ogólnej wydolności organizmu. Jest to idealny dodatek do ciężkich etapów treningowych pozwalający Ci na stałą progresję oraz optymalną, niczym nie zakłóconą regenerację organizmu.Skład: 1 kap. zawiera 4mg 2-chloro-4-((1R,2S)-1-(5-(4-cyanophenyl)-1,3,4-oxadiazol-2-yl)-2-hydroxypropylamino)-3-methylbenzonitrile (RAD-140)

Wielkość porcji: 1 kap.
Ilość porcji w opakowaniu: 90

Dawkowanie i sposób użycia: na chwilę obecną nie ustalono optymalnych dawek dla Brawn Sarm RAD 140. Wydaje się, że bezpiecznym i jednocześnie odpowiednio efektywną dawką jest około 8mg dziennie przez okres 6-8 tygodni.

 

 

 

Załączony plik  sarm-rad-235x355.png   91,38 KB   0 Ilość pobrań

 


 • 0

Doradca Forum Sportu

Doradca Forum Sportu
 • Ekspert
W większości przypadków polecamy:
URX BOMBSHELL 270G OXYMAX XT 60 KAPS. ALPHAMAX 120 KAPS.
169 PLN 149 PLN 165 PLN
sprawdź pozostałe odżywki na Muscle-Zone.pl
Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: brawn nutrition, sarm, sarm rad prohormony

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Właściciele oraz administratorzy Forum-Sportu.pl - nie ponoszą odpowiedzialności za treści publikowane na portalu przez użytkowników.