Skocz do zawartości

Witamy Cię na Forum-Sportu.pl!

Dołącz do Nas by uzyskać dostęp do Wszystkich funkcji Naszego forum. Dzięki temu będziesz mógł pisać posty, pytać Naszych specjalistów i brać udział w Naszych konkursach. Proces rejestracji trwa chwilę i jest całkowicie darmowy! ( rejestracja ) Jeśli posiadasz już konto na Facebooku, możesz się zalogować bez rejestracji ( logowanie przez Facebook)

Brawn SARM YK

brawn sarms sarm UK brawn nutrition progormony

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Gość_Szoho_*

Gość_Szoho_*
  • Gość

Napisano 15 wrzesień 2015 - 20:22

Brawn Nutrition SARM YK - jest to produkt zawierający anaboliczny związek YK-11, który zarówno budową jak i właściwościami jest wyjątkowo zbliżony do DHT, powszechnie znanego środka dopingującego. Posiada jednak znacznie bardziej rozbudowane spektrum działania, wyższe bezpieczeństwo oraz co zaskakujące większy potencjał anaboliczny.

Najsilniejszy inhibitor miostatyny na rynku
Promuje wzrost beztłuszczowej masy ciała
Idealny w okresie pracy nad definicją i twardością mięśni
Aktywuje procesy anaboliczne w mięśniach
Doskonały antykatabolik
Pozwala przełamać stagnację treningową
Nasila wytwarzanie folistatyny

YK-11 a właściwie (17-alfa, 20E)17,20 - [(1-methoxyethylidene) bis (oksy)], 19-dien-4,20-norpregna 3-okso ester 21-karboksylowego to najnowszej generacji związek chemiczny, posiadający wszystkie właściwości SARMu. Został opracowany przez najwybitniejszych naukowców z Japonii, gdzie ciągle jest niezależnie testowany, a w najbliższej przyszłości możemy spodziewać się rosnącej ilości publikacji naukowych na temat Jego niewątpliwie szerokich właściwości.


W badaniu opublikowanym w roku 2011 wykazano, że YK-11 wiąże się z receptoremandrogenowym, lecz nie prowadzi do klasycznych skutków ubocznych przypisywanych grupie androgenów, takich jak powiększenie się gruczołu korkowego, nadmiernego porostu włosów czy zwiększonej agresji. W badaniu przeprowadzonym dwa lata później potwierdzono drastyczne obniżenie ryzyka wystąpienia skutków ubocznych, co przypisuje się całej grupie SARM, jednak Brawn Sarm YK 11 wykazał większe działanie anaboliczne niż identyczna ilość nanomoli DHT, oznacza to że środek ten wywołuje większy przyrost beztłuszczowej masy mięśniowej.


Inną wyjątkową właściwością (17-alfa, 20E) 17,20 - [(1-methoxyethylidene) bis (oksy)], 19-dien-4,20-norpregna 3-okso ester 21-karboksylowego jest nasilenie w organizmie stężenia folistatyny, która według badań jest najsilniejszym znanym inhibitorem miostatyny, blokuje jej działanie przez co znacząco podwyższa granicę do których możemy rozbudowywać naszą muskulaturę. Miostatyna jest odpowiedzialna za ograniczenie wzrostu mięśni, przez co nie pozwala Ci przełamywać pewnych granic ponad możliwości. YK-11 znacząco je otwiera i umożliwia Ci osiągnięcie wszystkich celów treningowych.


Skład: 1 kap. zawiera 2mg (17-alpha,20E) 17,20-[(1-methoxyethylidene)bis(oxy)] 3-oxo-19-norpregna-4,20-diene 21-carboxylic acid methyl ester

Wielkość porcji: 1 kap.
Ilość porcji w opakowaniu: 90

Dawkowanie i sposób użycia: w celu osiągnięcia maksymalnych rezultatów zaleca się stosowanie dawek około 5mg SARM: YK na dobę przez okres 6-8 tygodni.
  • 0

Doradca Forum Sportu

Doradca Forum Sportu
  • Ekspert
W większości przypadków polecamy:
URX BOMBSHELL 270G OXYMAX XT 60 KAPS. ALPHAMAX 120 KAPS.
169 PLN 149 PLN 165 PLN
sprawdź pozostałe odżywki na Muscle-Zone.pl
Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: brawn, sarms, sarm UK, brawn nutrition, progormony

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Właściciele oraz administratorzy Forum-Sportu.pl - nie ponoszą odpowiedzialności za treści publikowane na portalu przez użytkowników.