Skocz do zawartości

Witamy Cię na Forum-Sportu.pl!

Dołącz do Nas by uzyskać dostęp do Wszystkich funkcji Naszego forum. Dzięki temu będziesz mógł pisać posty, pytać Naszych specjalistów i brać udział w Naszych konkursach. Proces rejestracji trwa chwilę i jest całkowicie darmowy! ( rejestracja ) Jeśli posiadasz już konto na Facebooku, możesz się zalogować bez rejestracji ( logowanie przez Facebook)
Zdjęcie

Fitness dla początkującej

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 laleczka

laleczka

Świeżak

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów
  • MiastoWarszawa

Napisano 10 czerwiec 2015 - 14:04

Serdecznie pozdrawaim wszystkich forumowiczów.
Jako jeden z wielu lemingów szukam czegoś na wakacje.
Nie po to by poprawić formę, bardzie aby coś zacząć robić.
Znacie fajnych trenerów do fitnessu? I możecie mi napisać gdzie można ich spotkać ?
  • 0

Doradca Forum Sportu

Doradca Forum Sportu
  • Ekspert
W większości przypadków polecamy:
URX BOMBSHELL 270G OXYMAX XT 60 KAPS. ALPHAMAX 120 KAPS.
169 PLN 149 PLN 165 PLN
sprawdź pozostałe odżywki na Muscle-Zone.pl

#2 Damian24

Damian24

Świeżak

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów
  • MiastoWarszawa

Napisano 16 czerwiec 2015 - 12:30

Serdecznie pozdrawaim wszystkich forumowiczów.
Jako jeden z wielu lemingów szukam czegoś na wakacje.
Nie po to by poprawić formę, bardzie aby coś zacząć robić.
Znacie fajnych trenerów do fitnessu? I możecie mi napisać gdzie można ich spotkać ?

Poszukaj sobie jakiś zajęć. Skoro sama za siebie uważasz leminga to w takich wypadkach, żaden trener nie pomaga.
Czemu uważasz się za leminga ? Bo ktoś tak powiedział, czy to jakiś nowy sposób na umniejszanie swojej wartości.
  • 0

#3 laleczka

laleczka

Świeżak

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów
  • MiastoWarszawa

Napisano 17 czerwiec 2015 - 10:41

To tylko takie powiedzenie.
  • 0

#4 Damian24

Damian24

Świeżak

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów
  • MiastoWarszawa

Napisano 22 czerwiec 2015 - 08:41

Powiedzenia świadczą o charkterze i kotłujących się wewnątrz uczuciach. Kiedy uwarzamy się za osobę słabą to popadamy w kompleksy, kiedy za osobę zbyt mocą mamy złe podejście do ludzi. Bardzo ważna jest równowaga w tym wszystkim, skupienie się na tym co jest teraz, a nie wymyślanie głupich postów.
Poszukaj dobrej grupy, sprawdź co jest w saturn fitness. Mają tam kilka fajnych imprez, to zawsze jednoczy ludzi. Może tam się odnajdziesz.
  • 0

#5 laleczka

laleczka

Świeżak

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów
  • MiastoWarszawa

Napisano 26 czerwiec 2015 - 15:23

A gdzie to jest i jakie to imprezy są, że tak bardzo polecasz ten klub ?
  • 0

#6 Damian24

Damian24

Świeżak

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów
  • MiastoWarszawa

Napisano 02 lipiec 2015 - 11:43

Masz dwa kluby, najlepiej jak sama sobie znajdziesz. Nie mam teraz czasu nad siedzenie przed komputerem, jest zbyt ladna pogoda na oglądania monitora.
Pozatym teraz jest bardzo fajne kino plenerowe, nie wiem czy nie powinnaś sprobować. ale radzę być tak z 30 minut wcześniej, to krzeselka będą jeszcze wolne.
http://www.saturn-fitness.pl/
  • 0

#7 Torpedax

Torpedax

Obyty Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 370 postów
  • MiastoWarszawa

Napisano 13 lipiec 2015 - 07:36

E tam, moim zdaniem odpowiedni trener personalny będzie w stanie zmotywować każdą osobę ;)
  • 0

#8 claudia.mc

claudia.mc

Świeżak

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 06 sierpień 2015 - 11:56

najlepszą motywacją i tak są pochwałi innych ludzi, którzy widzą efekty ćwiczeń :)
  • 0

#9 Kamil Walaszcz

Kamil Walaszcz

Świeżak

• Użytkownicy
  • Pip
  • 50 postów
  • MiastoRzeszów

Napisano 07 wrzesień 2015 - 19:12

poelcam wybrać się do klubu fitness na pierwsze zajęcia ;p
  • 0

Za krótkie jest życie żeby długo się zastanawiać ;)

#10 karolina88

karolina88

Świeżak

• Użytkownicy
  • Pip
  • 30 postów

Napisano 10 listopad 2015 - 07:51

A np. jazda na rolkach jak tutaj? to też może być trening czy raczej rozrywka?

• 0

#11 Torpedax

Torpedax

Obyty Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 370 postów
  • MiastoWarszawa

Napisano 12 listopad 2015 - 10:30

Klub fitness to chyba najlepszy pomysł. Jest tam tak wiele zajęć, że na pewno każda kobieta znajdzie tam coś dla siebie. Ostatnio najpopularniejsza jest chyba Zumba.
  • 0

#12 krysia77

krysia77

Świeżak

• Użytkownicy
  • Pip
  • 8 postów
  • MiastoŁódź

Napisano 12 marzec 2018 - 08:25

Samemu trudno się zmobilizować ,wiem to po sobie Najlepiej zebrać się w kilka osób ,postawić sobie cel i działać a miejsc gdzie można ćwiczyć jest obecnie wiele.

• 0

#13 krab

krab

Świeżak

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 14 marzec 2018 - 11:06

Oczywiscie mobilizacja jest bardzo wazna kwestia. Dobrze sie wybrac na takie zajecia z kims jeszcze, nie mozesz namowic jakiejs kolezanki z pracy lub znajomego? Przeciez to bardzo dobry sposob na spedzenie wolnego czasu, a przy okazji mozna zrzucic pare zbednych kilogramow. Szczerze to sam przymierzam sie do zadbania o swoja forme. Juz za pare miesiecy wakacje i chcialbym sie jakos pokazac jak pojade do znajomego mieszkajacego na Gdyni-Orłowo. Nie za bardzo przepadam za silownia poniewaz trzeba robic zbyt duzo roznego rodzaju partii miesni co zajmuje niepotrzebnie czas. Zreszta nie zalezy mi na wielkich bicepsach tylko bardziej na podkresleniu swojej talii. Swego czasu jak bylo cieplej to bardzo chwalilem sobie jazde na rowerze. Natomiast udalo mi sie nawet znalezc alternetywe https://stacjanowagd...cycling-walkingMoze ktos z Was uczeszczal na tego typu zajecia i opisze jakie z tego wynikaja rezultaty i czy sa porywnywalne z tradycyjna jazda. Z tego co widze intensywnosc mozna dostosowac do wlasnych potrzeb co jest dla mnie duzym plusem juz na start. Z gory dzieki za opinie.

• 0

#14 Torpedax

Torpedax

Obyty Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 370 postów
  • MiastoWarszawa

Napisano 24 maj 2018 - 10:38

No nie można zapominać o mobilizacji

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Właściciele oraz administratorzy Forum-Sportu.pl - nie ponoszą odpowiedzialności za treści publikowane na portalu przez użytkowników.