Skocz do zawartości

Witamy Cię na Forum-Sportu.pl!

Dołącz do Nas by uzyskać dostęp do Wszystkich funkcji Naszego forum. Dzięki temu będziesz mógł pisać posty, pytać Naszych specjalistów i brać udział w Naszych konkursach. Proces rejestracji trwa chwilę i jest całkowicie darmowy! ( rejestracja ) Jeśli posiadasz już konto na Facebooku, możesz się zalogować bez rejestracji ( logowanie przez Facebook)
Zdjęcie

Niezbędnik Biegacza :)

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1 Arturos

Arturos

Świeżak

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 07 czerwiec 2015 - 19:55

Cześć :)rozpoczynam swoja przygode z biegania i potrzebuje dobrego telefonu do biegania bo to mi ułatwi bieganie :) kuzyn powiedzial mi o stronie www.sknerus.pl jednak ja nie jestem przekonany do niej :) czy ktoś może mial juz z nia kontakt ? < z góy dzięki :D
  • 0

Doradca Forum Sportu

Doradca Forum Sportu
  • Ekspert
W większości przypadków polecamy:
URX BOMBSHELL 270G OXYMAX XT 60 KAPS. ALPHAMAX 120 KAPS.
169 PLN 149 PLN 165 PLN
sprawdź pozostałe odżywki na Muscle-Zone.pl

#2 Torpedax

Torpedax

Początkujący Forumowicz

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 274 postów
  • MiastoWarszawa

Napisano 13 lipiec 2015 - 07:37

Nie bardzo rozumiem od kiedy telefon ułatwia bieganie :D no chyba że chodzi o endomondo
  • 0

#3 Kamil Walaszcz

Kamil Walaszcz

Świeżak

• Użytkownicy
  • Pip
  • 50 postów
  • MiastoRzeszów

Napisano 04 wrzesień 2015 - 11:11

odżywiać zdrowo w diecie
  • 0

Za krótkie jest życie żeby długo się zastanawiać ;)

#4 kio

kio

Świeżak

• Użytkownicy
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 02 luty 2016 - 15:52

Telefon zawsze może się przydać. Moim zdaniem jednak rzeczą niezbędną dla biegacza są buty. Chyba wszyscy się z tym zgodzą. Jeśli szukacie dobrych butów do biegania, to myślę, że znajdziecie je w http://www.dobiegani...skie-c-115.html. Sklep ma naprawdę dobre opinie. 

• 0

#5 karolina88

karolina88

Świeżak

• Użytkownicy
  • Pip
  • 30 postów

Napisano 23 luty 2016 - 10:38

A cały strój do biegania to jak wybrać? Kupowaliście kiedyś coś tej marki -  dakine? Chciałabym znaleźć coś w sam raz do sportów wodnych...

• 0

#6 Torpedax

Torpedax

Początkujący Forumowicz

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 274 postów
  • MiastoWarszawa

Napisano 26 luty 2016 - 09:02

Według mnie strój nie jest aż tak istotny, ważne żeby był wygodny i termoaktywny

• 0

#7 krystian

krystian

Świeżak

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 08 lipiec 2016 - 11:17

Nom obuwie sportowe to podstawa, i to nie jakieś pierwsze lepsze, tylko najlepiej z odpowiednią amortyzacją stopy. Nie wiem jak kiedyś mogłem biegać w tenisówkach. Wiadomo, że z początku nie zwraca się uwagi na takie, z pozoru, drobiazgi. Jednak wszystkich przestrzegam przed noszeniem nieodpowiedniego buta. Już lepiej przeczytać ze sto poradników tego typu http://www.ceneo.pl/...uty_do_biegania aniżeli potem mieć jakieś problemy, czy to z kręgosłupem, czy z kostką.

• 0

#8 Torpedax

Torpedax

Początkujący Forumowicz

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 274 postów
  • MiastoWarszawa

Napisano 12 sierpień 2016 - 10:12

Buty są bardzo istotne. Ważne by dobrze chroniły stopy.

• 0

#9 pixelka

pixelka

Świeżak

• Użytkownicy
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 05 wrzesień 2016 - 19:06

Ja się przymierzam do biegania i chce na to tez namówić chłopaka, ale on powiedział, że najpierw musi kupić sobie specjalną odzież no i buty no i ... temat się rozmył. Miałam nadzieję, że ona naprawdę kupi sobie te ciuchy (nie jest to wszak wielka filozofia) ale niestety, zastanawiam się czy mu nie kupic tych rzeczy żeby w końcu nie miał wymówki. Moje pytanie do Was, bardziej doświadczonych, czy buty na początek muszą być jakieś specjalne "do biegania"? czy takie zwykłe sportowe jak np. te http://www.denley.pl...zienne-564.html Wiecie, nie wiem czy temat będzie tak samo aktualny za dwa miesiące, czy się nie znudzimy, czy zapał nie wygaśnie, nie widzę wiec zbyt dużego sensu w kupowaniu całego "ekipunku", ubrań i butów, bo za kilka tygodni może się okazać że będą stały bezczynnie w szafie.

• 0

#10 Argument

Argument

Świeżak

• Administrator
  • 48 postów
  • MiastoWrocław

Napisano 05 wrzesień 2016 - 22:56

OD siebie polecam buty Umbro Runner, cena ok 100 PLN, jakościowo dają radę a nie są jakimś mega obciążeniem, dla amatora są ok

• 0

#11 Torpedax

Torpedax

Początkujący Forumowicz

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 274 postów
  • MiastoWarszawa

Napisano 07 wrzesień 2016 - 12:22

Cena 100 zł jest jak najbardziej optymalna, więc raczej każdy bez większego problemu może sobie na takie pozwolić. :)

• 0

#12 Odziez-sportowa

Odziez-sportowa

Świeżak

• Użytkownicy
  • Pip
  • 31 postów

Napisano 04 październik 2016 - 07:14

W zasadzie zdecydowanie bardziej niż telefon do biegania, przyda się właśnie odpowiedni strój i przede wszystkim wygodne, solidne obuwie na którym się nie zawiedziesz. Moim zdaniem właśnie od tego należy zacząć swoja przygodę zamiast wybierać telefon. Poszukaj w dobrych i sprawdzonych sklepach internetowych z artykułami sportowymi.

• 0

#13 martynaly1991

martynaly1991

Świeżak

• Użytkownicy
  • Pip
  • 20 postów

Napisano 03 marzec 2017 - 11:31

Ja również uważam , że telefon najważniejszą rzeczą nie jest . Bez sensu zmieniać telefon tylko ze względu na to , że się zaczyna biegać . Do biegania najważniejszym elementem na , którym trzeba się skupić są buty .

• 0

#14 strr

strr

Świeżak

• Użytkownicy
  • Pip
  • 70 postów

Napisano 10 marzec 2017 - 08:42

Tak, telefon. Ale tylko na ramię aby nie przeszkadzał. Generalnie warto mieć kontakt ze światem - tak w razie W.

Ale nic innego nie ma co brać - bo i po co? Dobry T-shirt, koszulka, sportowe-dresowe spodnie typu http://e-nado.pl/spodnie-dresowe-hurti można jechać z tematem.

W bieganiu fajne jest to, że nie wymaga on dużego wkładu własnego.

• 0

#15 zelb

zelb

Świeżak

• Użytkownicy
  • Pip
  • 42 postów

Napisano 20 wrzesień 2017 - 07:01

Tak się wydaje tylko na początku. Bo porzdne buty do biegania potrafią swoje kosztować

http://www.dobiegani...-c-115_121.html

Z drugiej strony nie ma sensu na nich oszczędzać bo takie buty to nie tylko wygoda, ale również i bezpieczeństwo. Zapewniają lepszą amortyzację stopy. 

Co do telefonu to również zabieram ze sobą. Uważam jednak, że o wiele wygodniej jest zdecydować sie na słuchawki blutooth. Nie mają kabelka. I są bardziej komfortowe. 

• 0

#16 Irekk92

Irekk92

Świeżak

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 12 październik 2017 - 13:41

Ja planuję codziennie biegać. Tylko nie wiem jak w tę pogodę najlepiej się ubierać. Tutaj http://www.active.sk...zni/odziez.htmlsobie przeglądam odzież sportową, ale ciekaw jestem jak Wy się ubieracie teraz. Chcę mieć komfort ruchów ale też nie chcę zmarznać.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Właściciele oraz administratorzy Forum-Sportu.pl - nie ponoszą odpowiedzialności za treści publikowane na portalu przez użytkowników.