Skocz do zawartości

Witamy Cię na Forum-Sportu.pl!

Dołącz do Nas by uzyskać dostęp do Wszystkich funkcji Naszego forum. Dzięki temu będziesz mógł pisać posty, pytać Naszych specjalistów i brać udział w Naszych konkursach. Proces rejestracji trwa chwilę i jest całkowicie darmowy! ( rejestracja ) Jeśli posiadasz już konto na Facebooku, możesz się zalogować bez rejestracji ( logowanie przez Facebook)
Zdjęcie

Co na odchudzanie?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

#1 wielki

wielki

Świeżak

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 25 listopad 2013 - 14:39

Co polecacie na odchudzanie? Kumpel poleca mi to http://www.muscle-zo...ymax-xt-60-kaps
ale chciałbym poznać też wasze opinie.
  • 0

Doradca Forum Sportu

Doradca Forum Sportu
  • Ekspert
W większości przypadków polecamy:
URX BOMBSHELL 270G OXYMAX XT 60 KAPS. ALPHAMAX 120 KAPS.
169 PLN 149 PLN 165 PLN
sprawdź pozostałe odżywki na Muscle-Zone.pl

#2 spiderman

spiderman

Obyty Użytkownik

• Moderator
  • 883 postów
  • MiastoGDYNIA

Napisano 25 listopad 2013 - 15:52

to jest bardzo dobry spalacz. Obecnie numer 1 w rankingach spalaczy jak mas zna spalacze.pl
  • 1

#3 wielki

wielki

Świeżak

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 13 grudzień 2013 - 11:40

Chodzi dokładnie o Oxy Maxa?
  • 0

#4 Gość_Szoho_*

Gość_Szoho_*
  • Gość

Napisano 13 grudzień 2013 - 20:52

Dokładnie chodzi o tego:

http://www.muscle-zo...ymax-xt-60-kaps
  • 1

#5 janmarkus

janmarkus

Świeżak

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 29 styczeń 2014 - 21:11

Potwierdzam, mega dobry spalacz.
Lepiej działa od Thermo Corea czy innych pseudo spalaczy.
  • 0
Długa kontuzja? Kliknij na stronę z rozwiązaniem.

#6 koksu

koksu

Świeżak

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów
  • MiastoWawa

Napisano 13 marzec 2014 - 21:42

W ogóle produkty Performaxa mają konkretne składy. Zdecydowanie polecam. Sam stosuje http://www.muscle-zo...e/hypermax-204g i jest mega kozakiem.
  • 0

#7 jok-er

jok-er

Świeżak

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów
  • Miastołódź

Napisano 27 marzec 2014 - 19:29

Hej,
z tego co się orientuję to przede wszystkim na odchudzanie proponuję ułożenie odpowiedniej diety oraz tygodnia ćwiczeń i dopiero wtedy sięgałbym po suplementy. Sam suplement bez wyżej wymienionych czynności nie ma większego sensu. Musisz też ustalić ile chcesz schudnąć i sztywno się trzymać planu, pamiętaj o tym, że chudnięcie nie tra miesiąc czy dwa a nawet jeśli Ci się uda w takim terminie to zrobić to bądź prawie pewien, że wszystko wróci i pewnie ze wzmożoną siłą. Również proponuję Ci zacząć od czegoś delikatniejszego i stopniowo wprowadzać mocniejsze suplementy. I np. na początek możesz spróbować. Zwiększa efektywność przy spalaniu tkanki tłuszczowe dodatkowo wspomaga metabolizm i co też jest ważne przy odchudzaniu zmniejsza łaknienie. Sam brałam więc wiem co mówię.
  • 0

#8 CitySport_com_pl

CitySport_com_pl

Świeżak

• Użytkownicy
  • Pip
  • 64 postów

Napisano 24 maj 2014 - 08:23

Żadne suplementy nie pomogą Ci tak na 100% osiągnąć zamierzonego efektu jeżeli nie poprzesz ich ćwiczeniami i dobrą dietę- to wg mnie jest kluczem do osiągnięcia sukcesu. Jeżeli tego nei zrobimy to efekt bedzie po prostyu marny.
  • 0

#9 saandraa95

saandraa95

Świeżak

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów
  • Miastoinowrocław

Napisano 16 wrzesień 2014 - 16:33

Coś Mi nie poszło :)
  • -1

#10 CitySport_com_pl

CitySport_com_pl

Świeżak

• Użytkownicy
  • Pip
  • 64 postów

Napisano 30 wrzesień 2014 - 13:01

A jak ma się to do tematu odchudzania? Bo generalnie widziałem już kilka bardzo podobnych na forum odnośnie transmisji online. Poza tym ciekawe jak tam autor,czy temat jeszcze aktualny? Jeżeli tak to daj znać czy trening i dieta coś dają.
  • 0

#11 shv

shv

Świeżak

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów
  • MiastoTychy

Napisano 27 listopad 2014 - 02:29

dieta i trening zawsze dają efekty, tylko czasem mniejsze czasem większe:) a ten link faktycznie po bandzie...
  • 0

#12 main

main

Świeżak

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 21 grudzień 2014 - 22:45

• 0

#13 johny

johny

Świeżak

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 22 grudzień 2014 - 08:07

• 1

#14 Torpedax

Torpedax

Obyty Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 390 postów
  • MiastoWarszawa

Napisano 16 lipiec 2015 - 09:25

Ja od siebie mogę polecić blokery apetytu (http://www.muscle-zo...ontrola-apetytu). Z doświadczenia wiem, że to właśnie jest największym problemem. Sportowcy z reguły odżywiają się dobrze, nie zajadają się kaloriamii i dodatkowo mają ciągle ruch więc problem tkwi w tyml, że jemy za dużo, bo ciągle odczuwamy głód. Miałem problem z nadwagą i zacząłem stosować takie specyfiki i w ciagu 3 miesiecy udało mi się zrzucić prawie 8 kilogramów.
  • 0

#15 Regularne treningi

Regularne treningi

Świeżak

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów
  • MiastoWrocław

Napisano 16 lipiec 2015 - 10:41

Hej, polecam L-carnityne pod każdą postacią. Nie dość, że wspoga odchudanie to też zmniejsza apetyt. Ja kupuję suplementy diety w sklepie http://www.muscle-zone.pl/odchudzanie
Ostatnio stosowałem kapsułki Olimp L-carnityne 1500 Extreme, polecam bo doskonale się sprawdzają w połączeniu z treningami.
  • 0

#16 sportowaAnia

sportowaAnia

Świeżak

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 14 sierpień 2015 - 11:38

Na odchudzanie najlepszy jest wysiłek fizyczny, a nie jakieś suplementy. Wystarczy ustalić odpowiedni plan treningowy i iść do porządnego dietetyka, który ustali nam odpowiednią dietę, bogatą w witaminy i inne składniki odżywcze.
  • 0

#17 BlackHawk

BlackHawk

Świeżak

• Użytkownicy
  • Pip
  • 15 postów
  • MiastoKutno

Napisano 01 wrzesień 2015 - 04:00

Na początek polecam także coś łagodnego, np.: http://www.muscle-zo...aa-powder-500-g
Ale oczywiście spalacz jako dodatek do diety i aerobów. Bez tego ani rusz. Nie bawił bym się w blokery apetytu, ponieważ można wpaść w uzależnienie, to znaczy, że w sprawach ograniczenia jedzenia będziesz bazować na nich, a nie na sobie i swoim organizmie. Wszystko siedzi w głowie. Pamiętaj też o deficycie kalorycznym.
  • 0

#18 Torpedax

Torpedax

Obyty Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 390 postów
  • MiastoWarszawa

Napisano 08 wrzesień 2015 - 09:48

Zgadzam się, suplementy mogą pomóc, ale najważniejsza jest dieta i aktywność fizyczna :)
  • 0

#19 karolina88

karolina88

Świeżak

• Użytkownicy
  • Pip
  • 30 postów

Napisano 07 grudzień 2015 - 12:18

A do treningu mozna dołączyć takie protein supplements? to faktycznie w czymś pomaga?

• 0

#20 PeWu1988

PeWu1988

Świeżak

• Użytkownicy
  • Pip
  • 67 postów
  • Miastołódź

Napisano 11 grudzień 2015 - 19:44

Lipodrene Hardcore 90 tab. + Stamina Booster 400g

Lipodrene 30 min przed treningiem a w dzien nie treningowy z rana chociasz jak cwiczysz co 2 dni bralbym tylko w dzien trenngowy

Stamine tylko 30 min przed treningiem dla zwiekrzenia wysilku na treningu

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Właściciele oraz administratorzy Forum-Sportu.pl - nie ponoszą odpowiedzialności za treści publikowane na portalu przez użytkowników.